Strona 1 z 1

Sesja dla pary

: 19 lut 2021, 21:17
autor: małwa
Hej, czy mieliście kiedyś okazję robić sobie tak po prostu zdjęcia? Jeśli tak, to czy sesja narzeczeńska dużo kosztowała? Ja myślę o tym intensywnie i chociaż narzeczony to raczej z tych, co mało wydaje, to ja się upieram. Chcę mieć taką pamiątkę. No i jeszcze jest to dla mnie sposób na wspaniałe miłe spędzanie czasu z moją II połową.

Re: Sesja dla pary

: 11 kwie 2021, 15:13
autor: biznesowy79
Nam trafił się świetny fotograf na ślub Warszawa, dzięki niemu polubiliśmy zdjęcia i na pewno jeszcze zdecydujemy się na jakąś sesję, tak bez okazji. Chyba najlepiej jesienią, oboje kochamy tę porę roku. Spadające liście, kolorowe parki, swetry... Myślę, że zrobię swojej ukochanej prezent i zaproszę ją na taką sesję.

jak uczyć się kilku języków na raz

Re: Sesja dla pary

: 23 maja 2021, 19:10
autor: Mońcia
Ja niedawno miałam robioną sesję ciążową z partnerem w zakładzie fotograficznym https://www.fotookraglak.pl w Warszawie. Miałam kilka ciekawych pomysłów na zdjęcia, które chciałam zrealizować od dawna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnego efektu całej sesji. Z otrzymanych zdjęć stworzyliśmy piękny album, który będzie dla nas pamiątką na całe życie.