Sesja dla pary

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
małwa

Sesja dla pary

Post autor: małwa »

Hej, czy mieliście kiedyś okazję robić sobie tak po prostu zdjęcia? Jeśli tak, to czy sesja narzeczeńska dużo kosztowała? Ja myślę o tym intensywnie i chociaż narzeczony to raczej z tych, co mało wydaje, to ja się upieram. Chcę mieć taką pamiątkę. No i jeszcze jest to dla mnie sposób na wspaniałe miłe spędzanie czasu z moją II połową.
Awatar użytkownika
biznesowy79
Posty: 106
Rejestracja: 12 maja 2020, 15:25

Re: Sesja dla pary

Post autor: biznesowy79 »

Nam trafił się świetny fotograf na ślub Warszawa, dzięki niemu polubiliśmy zdjęcia i na pewno jeszcze zdecydujemy się na jakąś sesję, tak bez okazji. Chyba najlepiej jesienią, oboje kochamy tę porę roku. Spadające liście, kolorowe parki, swetry... Myślę, że zrobię swojej ukochanej prezent i zaproszę ją na taką sesję.
Mońcia

Re: Sesja dla pary

Post autor: Mońcia »

Ja niedawno miałam robioną sesję ciążową z partnerem w zakładzie fotograficznym https://www.fotookraglak.pl w Warszawie. Miałam kilka ciekawych pomysłów na zdjęcia, które chciałam zrealizować od dawna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnego efektu całej sesji. Z otrzymanych zdjęć stworzyliśmy piękny album, który będzie dla nas pamiątką na całe życie.
ODPOWIEDZ