Strona 1 z 1

Re: Jak zdać prawo jazdy w Łodzi?

: 04 wrz 2019, 16:08
autor: panplacek
FikiMiki pisze: ↑08 sie 2019, 13:44 Chcesz zdać prawo jazdy w Łodzi? Jeśli tak to koniecznie wybierz renomowaną auto szkołę. Bardzo gorąco polecam szkołę nauki jazdy Pałgan.pl. Sprawdź ich ofertę! Przygotowują oni do egzaminu konsekwentnie i rzetelnie.

Ja od siebie mogę jeszcze polecić naukę jazdy Orbiter http://orbiter.com.pl/ mają ponoć fajną atmosferę na zajęciach.

Re: Jak zdać prawo jazdy w Łodzi?

: 19 lis 2019, 17:25
autor: Pilar
Jeżeli chodzi o motor to prawo jazdy motor kraków jest najlepszą opcją w tym mieście. Każdy motocyklista jakiego znam robił tam prawo jazdy. I nic w tym dziwnego, gdyż mają bezkonkurencyjną ofertę. Zdecydowanie najlepsza szkółka w mieście.

Re: Jak zdać prawo jazdy w Łodzi?

: 10 mar 2021, 11:21
autor: Predator
Ja osobiście polecam skorzystać z usług dobrej szkoły jazdy, w której nauczą wszystkiego od podstaw. W Poznaniu jest bardzo dobra szkoła w której robiłem kurs - https://www.zdajprawko.pl/ więc jeśli jesteście z okolic to jak najbardziej polecam się do nich udać.

Re: Jak zdać prawo jazdy w Łodzi?

: 01 kwie 2021, 15:50
autor: bartłomiej
Zapisując się na kurs, trzeba też posiadać jakąś wiedzę na temat ośrodka szkoleniowego. Jeśli chodzi o kurs UDT to warto skorzystać z oferty jaką oferuje świetny ośrodek z Sandomierza https://radiis.pl/kurs-hds-udt-w-sandomierzu słyszałem same pozytywne rzeczy na ich temat

Re: Jak zdać prawo jazdy w Łodzi?

: 24 maja 2023, 20:49
autor: wygrala
Ja to Wam powiem, że nie mam za dużo do powiedzenia, jeśli chodzi o nasze kompleksowe podejście do tego, by prawo jazdy warszawa zrobić. No i to dla mnie jest mocno problemowe. Ja to mam nadzieję, że sprawdzimy w sobie najróżniejsze opcje. No i że jednak będę miała siłę, by zacząć działać. To jest naprawdę ważne dla mnie.