Jak zdać prawo jazdy w Łodzi?

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
panplacek
Posty: 10
Rejestracja: 04 wrz 2019, 15:56

Re: Jak zdać prawo jazdy w Łodzi?

Post autor: panplacek »

FikiMiki pisze: ↑08 sie 2019, 13:44 Chcesz zdać prawo jazdy w Łodzi? Jeśli tak to koniecznie wybierz renomowaną auto szkołę. Bardzo gorąco polecam szkołę nauki jazdy Pałgan.pl. Sprawdź ich ofertę! Przygotowują oni do egzaminu konsekwentnie i rzetelnie.

Ja od siebie mogę jeszcze polecić naukę jazdy Orbiter http://orbiter.com.pl/ mają ponoć fajną atmosferę na zajęciach.
Awatar użytkownika
Pilar
Posty: 98
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:17

Re: Jak zdać prawo jazdy w Łodzi?

Post autor: Pilar »

Jeżeli chodzi o motor to prawo jazdy motor kraków jest najlepszą opcją w tym mieście. Każdy motocyklista jakiego znam robił tam prawo jazdy. I nic w tym dziwnego, gdyż mają bezkonkurencyjną ofertę. Zdecydowanie najlepsza szkółka w mieście.
W tym momencie był mi zupełnie obojętny. Znaczył mniej niż odrobina trucizny czy ciało obce w ranie.
Predator
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2019, 9:13

Re: Jak zdać prawo jazdy w Łodzi?

Post autor: Predator »

Ja osobiście polecam skorzystać z usług dobrej szkoły jazdy, w której nauczą wszystkiego od podstaw. W Poznaniu jest bardzo dobra szkoła w której robiłem kurs - https://www.zdajprawko.pl/ więc jeśli jesteście z okolic to jak najbardziej polecam się do nich udać.
bartłomiej

Re: Jak zdać prawo jazdy w Łodzi?

Post autor: bartłomiej »

Zapisując się na kurs, trzeba też posiadać jakąś wiedzę na temat ośrodka szkoleniowego. Jeśli chodzi o kurs UDT to warto skorzystać z oferty jaką oferuje świetny ośrodek z Sandomierza https://radiis.pl/kurs-hds-udt-w-sandomierzu słyszałem same pozytywne rzeczy na ich temat
wygrala

Re: Jak zdać prawo jazdy w Łodzi?

Post autor: wygrala »

Ja to Wam powiem, że nie mam za dużo do powiedzenia, jeśli chodzi o nasze kompleksowe podejście do tego, by prawo jazdy warszawa zrobić. No i to dla mnie jest mocno problemowe. Ja to mam nadzieję, że sprawdzimy w sobie najróżniejsze opcje. No i że jednak będę miała siłę, by zacząć działać. To jest naprawdę ważne dla mnie.
ODPOWIEDZ