Strona 1 z 1

Ochrona do biura

: 25 kwie 2021, 1:13
autor: Celestyna
Cześć. Myślicie, że kamery i alarm są wystarczającym zabezpieczeniem w biurze? Wydaje mi się, że potrzebna będzie mi też firma ochroniarska z Warszawy. Zawsze bardzo dbałam o bezpieczeństwo, bo tylko wtedy, kiedy mam pod ręką zaufaną ekipę ochroniarzy, mogę spać spokojnie. Też tak macie?

Re: Ochrona do biura

: 24 maja 2021, 13:53
autor: Księżyc
Jak szukacie dobrej firmy, która zajmuje się ochroną mienia, to polecam wam skorzystać z usług firmy Omega Security. Na ich stronie znajdziecie naprawdę ciekwą i rozbudowaną ofertę na ochronę elektroniczną i fizyczną. Dajcie znać, co uważacie na ich temat, według mnie, to prawdziwi specjaliści w tym zakresie.

Re: Ochrona do biura

: 04 paź 2021, 11:00
autor: pączek1
Moim zdaniem powinniśmy założyć monitoring w swoim domu. Dzięki temu będziemy mieć na wszystko oko. Warto zajrzeć do sieci i rzucić okiem na kamery bullet dahua: https://b2b.dts-system.pl/ . Tam znajdziecie wszystkie ważne informacje na temat systemów zabezpieczeń.

Re: Ochrona do biura

: 17 paź 2021, 9:01
autor: Żancia99
W każdym biurze, w którym gromadzi się spora ilość gotówki, przyda się taki wpłatomat https://sejfexpert.pl/pl/c/Wplatomaty%2 ... pensery/76. Dzięki takiemu sprzętowi pieniądze są zabezpieczone przed kradzieżą i zawsze mamy kontrolę nad stanem gotówki w firmie.

Re: Ochrona do biura

: 22 kwie 2023, 18:01
autor: rannys
W sumie dla mnie idealnym rozwiązaniem będzie poszukiwanie odpowiedzi w kwestii własnego ja. I mam wrażenie, że naprawdę warto sprawdzać takie firmy ochroniarskie radom . Mam nadzieję, że to się sprawdzi i to dla nas naprawdę ważne. Co wy na to?