Ochrona do biura

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Awatar użytkownika
Celestyna
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2021, 14:49

Ochrona do biura

Post autor: Celestyna »

Cześć. Myślicie, że kamery i alarm są wystarczającym zabezpieczeniem w biurze? Wydaje mi się, że potrzebna będzie mi też firma ochroniarska z Warszawy. Zawsze bardzo dbałam o bezpieczeństwo, bo tylko wtedy, kiedy mam pod ręką zaufaną ekipę ochroniarzy, mogę spać spokojnie. Też tak macie?
Księżyc

Re: Ochrona do biura

Post autor: Księżyc »

Jak szukacie dobrej firmy, która zajmuje się ochroną mienia, to polecam wam skorzystać z usług firmy Omega Security. Na ich stronie znajdziecie naprawdę ciekwą i rozbudowaną ofertę na ochronę elektroniczną i fizyczną. Dajcie znać, co uważacie na ich temat, według mnie, to prawdziwi specjaliści w tym zakresie.
pączek1

Re: Ochrona do biura

Post autor: pączek1 »

Moim zdaniem powinniśmy założyć monitoring w swoim domu. Dzięki temu będziemy mieć na wszystko oko. Warto zajrzeć do sieci i rzucić okiem na kamery bullet dahua: https://b2b.dts-system.pl/ . Tam znajdziecie wszystkie ważne informacje na temat systemów zabezpieczeń.
Żancia99

Re: Ochrona do biura

Post autor: Żancia99 »

W każdym biurze, w którym gromadzi się spora ilość gotówki, przyda się taki wpłatomat https://sejfexpert.pl/pl/c/Wplatomaty%2 ... pensery/76. Dzięki takiemu sprzętowi pieniądze są zabezpieczone przed kradzieżą i zawsze mamy kontrolę nad stanem gotówki w firmie.
ODPOWIEDZ