Materiały reklamowe u kogo ?

Jakie informacje umieścić na ulotce i jak ją zaprojektować? Jak stworzyć wizytówki i plakaty? jaką wybrać drukarnię?
Awatar użytkownika
Robert73
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2020, 9:48

Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Robert73 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Daśka

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Daśka »

Ja korzystałam swojego czasu z usług firmy Exposite, gdy potrzebowałam ekspozytory i szafy reklamowe do sklepów. Przyznam szczerze, że taka forma reklamy odpowiada mi najbardziej. Wybór firmy Exposite nie był przypadkowy, sporo dobrego o nich słyszałam i znajoma z branży ich poleciła. Faktycznie firma na wysokim poziomie i pełna profeska :)
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: ryska »

Jakoś w mojej działalności takie materiały są średnim pomysłem jeśli chodzi o promowanie swoich usług. Od kilku miesięcy zlecam poszczególne działania reklamowe agencji http://sztukaebiznesu.pl/ która to bardzo dobrze się spisuje. Moje obroty wzrosły i przede wszystkim mam nowe zamówienia od klientów.

przykłady aliteracji
Norbert Łącki

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Norbert Łącki »

Myślę, że sporo zależy od profilu firmy. Ja prowadzę serwis komputerowy i często swoim klientom rozdaje smycze, wpinki i drobne gadżety biurowe. Wszystkie artykuły reklamowe zamawiam od firmy https://www.mirmet.eu. Oferują bardzo szeroki wybór produktów, przystępne ceny oraz szybką realizację zleceń.
ODPOWIEDZ