zarządzanie jakością

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
jąć

zarządzanie jakością

Post autor: jąć »

Macie w swojej firmie dział zarządzania jakością? U nas jest, staramy się o taki certyfikat: http://www.adees.net/iso9001.php Mam nadzieję że go uzyskamy, bo jakość jest dla nas bardzo ważna.
Banaś

Re: zarządzanie jakością

Post autor: Banaś »

Witaj. Poruszyłeś ważny temat dla każdej firmy, która ma również produkcję. Każdy z nas wie, że kontrola jakości w zakładzie produkcyjnym to konieczność. Nie zawsze jednak jest przeprowadzana tak, jak powinna. My zleciliśmy ją firmie Entra Group https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... a-jakosci/. Na ich stronie są wszystkie potrzebne informacje.
Huzek

Re: zarządzanie jakością

Post autor: Huzek »

Zdecydowanie należy zadbać o skuteczność zarządzania w firmie i tym samym wprowadzania kolejnych rozwiązań które zwiększą bezpieczeństwo. My ze względu na wcześniejsze kłopoty z awariami sieci które dosc często się zdarzały oraz próbami wykradania danych zdecydowaliśmy się coś w końcu z tym zrobić. Trafiliśmy na oprogramowanie nVision które w tym zakresie miało wspomóc pracę działu it Na ten moment mogę przyznac, że spełnia swoje zadanie i nie obciaza nam sieci. Zarówno mamy wcześniej informacje o potencjalnych awariach sieci, dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą danych i infekcją na przykład poprzez pendrivy. Pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ