Zaproszenia ślubne

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
Awatar użytkownika
mimik89
Posty: 43
Rejestracja: 14 lut 2019, 13:50

Zaproszenia ślubne

Post autor: mimik89 »

Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty.
Awatar użytkownika
Mycha
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 22:24

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Mycha »

Nigdy nie używałem takich ofert. Może w końcu będzie ten pierwszy raz.
Ilekroć coś wyda ci się dziwne, przypomnij sobie, gdzie jesteś, i zamiast się dziwić, spróbuj zrozumieć.
Awatar użytkownika
puma89
Posty: 102
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:15

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: puma89 »

Moja znajoma kupowała ostatnio zaproszenia na komunię tutaj https://farrowdesign.pl i mówiła, że mają tam różne opcje na najważniejsze okoliczności. Także jak szukasz czegoś dla siebie na ślub to możesz sobie zajrzeć, bo według mnie oferta jest naprawdę opłacalna.
Awatar użytkownika
cytra
Posty: 41
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:31

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: cytra »

Zajrzyj na portal ślubny https://cozweselem.pl/ . Oprócz propozycji zaproszeń znajdziesz tam ciekawe oferty firm powiązanych z branżą ślubną. Z pewnością dzięki tej stronie zorganizujesz swój ślub i całą uroczystość weselną, która będzie niezapomnianym przeżyciem.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Ona »

My zarówno zaproszenia na nasz ślub jak i inne gadżety ślubne zamawialiśmy w sklepie internetowym happenings.pl. Wybór takich rzeczy jest tam naprawdę bardzo szeroki, więc jestem przekonana, że również i Wam uda się tam coś wybrać ;)
Awatar użytkownika
twoja
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:22

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: twoja »

Z tego co widzę, większość karnetów ślubnych to po prostu nieciekawe i powtarzalne zaproszenia. Ja na przykład bym się na nie nie zdecydowała, bo chcę czegoś naprawdę innego. I tak znalazłam te zaproszenia na ślub https://farrowdesign.pl i na nie się zdecyduję. Przecież przyznacie sami, że nigdzie nie ma podobnych, prawda?
Awatar użytkownika
Miwonik
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:35

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Miwonik »

Najlepiej oczywiście jak wszystko będzie w jednym klimacie zrobione, od dekoracji po takie dodatki jak zaproszenia. Ja mam już prawie wszystko gotowe. Na stronie http://fotobudazwooda.pl znalazłam jeszcze fajną opcję, drewnianą fotobudkę. Na pewno na każdym weselu ta się sprawdzi.
Awatar użytkownika
izabela
Posty: 30
Rejestracja: 05 lip 2019, 10:23

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: izabela »

Zaproszenia to nie "niby nic". To bardzo ważny element, który powinien pasować do całej stylistyki wesela i ślubu. Kilka lat temu mógł być problem z doborem odpowiednich zaproszeń, ale obecnie wystarczy poszukać i odpowiednie zaproszenia się znajdą. Dostępne są zarówno klasyczne zaproszenia, jak i takie https://lilyzaproszenia.pl/rustykalne-z ... lubne-nude w rustykalnym stylu.
Anuśka45

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Anuśka45 »

Zaproszenia ślubne to jedna z pierwszych rzeczy do załatwienia. oczywiście wcześniej musimy mieć ustaloną, w miarę pewną listę gości weselnych. Zastanawiam się nad faktem czy organizujecie przed ślubem uroczystości takie jak Błogosławieństwo Młodej Pary ? Wśród naszych znajomych i w naszej rodzinie jest to raczej normą a jak jest u Was? Jeśli są wśród was osoby, które nie wiedzą o co chodzi - to zachęcam do artykułu, porady na jednym z blogów o tej tematyce.
ODPOWIEDZ