Zaproszenia ślubne... co polecacie ???

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
Awatar użytkownika
Robert73
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2020, 9:48

Zaproszenia ślubne... co polecacie ???

Post autor: Robert73 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania oraz realizacji i wydruku zaproszeń ślubnych w firmie, która jest właścicielem strony http://michael-studio.pl.
Co o nich sądzicie i czy ktoś z Was korzystał juz z ich usług? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Zaproszenia ślubne... co polecacie ???

Post autor: Ona »

Ja ostatnio widziałam bardzo ładne, eleganckie i nietuzinkowe zaproszenia ślubne w sklepie internetowym https://happenings.pl/zaproszenia-na-slub. Jak sami widzicie, wybór jest tam szeroki, a ceny niewygórowane ;) Dlatego też sądzę, że tym bardziej warto się tam w wolnej chwili rozejrzeć :)
cry

Re: Zaproszenia ślubne... co polecacie ???

Post autor: cry »

Skoro chodzi o zaproszenia ślubne, to ja Wam powiem, że możemy takie kupić w sieci, ale własnoręcznie zaprojektowane to jest naprawdę coś. Widać, że to jest usługa z wyższej półki, tak samo jak fotografia ślubna Zabrze od Marcina Orzołka. Oczywiście nie uważam, żebyście musieli takie rzeczy robić, ale z pewnością możecie. To będzie dopiero coś.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 88
Rejestracja: 13 cze 2019, 16:44

Re: Zaproszenia ślubne... co polecacie ???

Post autor: farah557 »

Projekt można wykonać samodzielnie w jednym z darmowych programów w Internecie :) a wydruk? chyba najlepiej udać się do profesjonalnej drukarni, która zajmuje się np. oprawą dokumentów i wydrukiem poligraficznym, jak np. ta: https://www.kseroa0.pl/oprawa-i-bindowanie/
ODPOWIEDZ