Tworzenie stron internetowych

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
Awatar użytkownika
Robert73
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2020, 9:48

Tworzenie stron internetowych

Post autor: Robert73 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług tworzenia stron internetowych firmy http://michael-studio.pl. Czy ktoś korzystał juz z ich usług i co o nich sadzicie?
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 60
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:56

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: mleczko90 »

Nie korzystalem, ale moge polecić firmę w kwestii budowania sklepów internetowych - aptus. Maja platforme aptusshop która jest po prostu pefrekcyjna
_________________________
https://www.aptusshop.pl/sklepy_interne ... llegro.php
Awatar użytkownika
fikura
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:00

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: fikura »

To trzeba koniecznie zgłosić się do osób bądź firmy, którzy dobrze ogarniają temat i mają doświadczenie nie tylko w tworzeniu stron, ale także prowadzeniu działań marketingowych dla strony - pozycjonowanie itd. Jakby były z tym problemy to trzeba zrobić audyt marketingowy, tutaj http://ammf.pl/ o tym możecie poczytać.
Awatar użytkownika
Julia1
Posty: 19
Rejestracja: 17 gru 2019, 15:49

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: Julia1 »

Decydując się na jakąkolwiek formę reklamy oczekujemy wymiernych korzyści, chociażby wzrostu sprzedaży usług czy produktów. Jednak same działania marketingowe mogą okazać się niewystarczające. Warto stawiać na dobry content, który daje wiele korzyści. Profesjonalne podejście http://blog.sklep.pl/ z pewnością przyczyni się do optymalizacji działań, szybszej realizacji celów sprzedażowych, a tym samym do obniżenia kosztów. Już oni wiedzą jak to skutecznie zrobić.

suez mundur
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: Ona »

A czy ktoś z Was zlecał może utworzenie firmowej strony internetowej w firmie ENITEO? Ja trafiłam ostatnio na jej ofertę na stronie https://www.eniteo.pl/strony-internetow ... strony-www i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna... Orientujecie się może, ile za taką stronę u nich mniej więcej zapłacę?
ODPOWIEDZ