Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
Robuś1973

Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług tworzenia stron internetowych firmy http://michael-studio.pl/strony-internetowe/.
Czy ktoś korzystał juz z ich usług i co o nich sadzicie? Słyszałem że bardzo dobrze znaja się na obsłudze CMS Joomla lub Wordpress, ponadto piszą dobre teksty na stronę.
Awatar użytkownika
mariola93
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:36

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: mariola93 »

Nie znam tej firmy. Ale mogę zostawić Ci namiar na nich https://stronywww-lodz.pl/ . Internetowe strony www to zespół ludzi z pasją i doświadczeniem. Kreatywni, solidnie podchodzą do tematu. I kompleksowo - bo projektują strony i zajmują się ich realizacją. Dodatkowo mogą ogarnąć np. temat rejestracji domeny. Ich strony są estetyczne i funkcjonalne. Dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ceny też plus - konkurencyjne.
Qubot

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Qubot »

Chcesz stronę internetową z unikalnym designem, dopasowaną do branży, użyteczną i funkcjonalną? Po długich poszukiwaniach udało mi się na nich trafić https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-poznan/ Zadbają kompleksowo o wizerunek Twojej firmy w internecie. W końcu mam stronę internetową, której nie muszę się wstydzić.
ODPOWIEDZ