reklama dla firmy

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Ja polecam ludzi z http://bellatorgroup.pl bo mają świadomość tego czym jest marketing internetowy i jak tu działać by odnieść sukces a nie osiąść na mieliźnie. Pomysły super i całość dopasowana pod moją nietypowo działalność naprawy torebek, walizek czy obuwia ;)
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: reklama dla firmy

Post autor: ryska »

No tutaj nie chciałam eksperymentować, a postawiłam na sprawdzoną agencję https://marketingrolniczy.pl/ . Ci od lat działają w branży mają ogromne doświadczeniem jak i wiele kampanii zakończonych sukcesem. Widzieli więc jak poprzez techniki marketingu internetowego, zwiększyć widoczność mojej marki.
Ćwiklińska90

Re: reklama dla firmy

Post autor: Ćwiklińska90 »

Jakiś czas temu postanowiłam zamówić montaż reklamy wielkoformatowej i musiałam znaleźć firmę, która specjalizuję się w montażu takich reklam. Dobrze, ze moja znajoma kilka miesięcy wcześniej współpracowała z firma Climbing Service z Wrocławia https://www.climbingservice.pl/kontakt. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w montażu reklam wielkoformatowych i realizują zlecenie szybko i sprawnie, oraz w czasie, który został ustalony. Firma oferuję montaż siatek siatek reklamowych, prowadzą również serwis i demontaż reklam wielkopowierzchniowych.
ODPOWIEDZ