Materiały reklamowe u kogo ?

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
Robuś1973

Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
noragami
Posty: 56
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:14

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: noragami »

Metod reklamy jest naprawdę wiele. Rynek lokalny jest ważny, ale na pewno taką podstawą jest marketing internetowy, w szczególności marketing szeptany. Ostatnio sobie o nim tutaj czytałam http://i-content.pl/ - Poczytaj sobie, znajdziesz wskazówki dotyczące marketingu internetowego i narzędzi jakie można można wykorzystać, aby osiągnąć sukces
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Lela »

Szczególnie te przydadzą się przy udziale w targach branżowych, często się w takich miejscach wystawiacie? Warto sobie sprawdzić tu hostessy od https://papilioagency.com/blog-wpis/hos ... argi-lodz/ Pomogą wypromować wasze stoisko:)

yamaha ns 555 specifications
Luśka

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Luśka »

Spróbuj się skontaktować z firmą Exposite Polska. Jak dla mnie realizują obłędne rozwiązania. Nawet takie nietypowe i na indywidualne zlecenie. Sama będę chciała u nich zamówić jakaś ściankę ekspozycyjną i standy ale jeszcze się zastanowię czy czegoś więcej nie potrzebuję. Oferują również fajne szafy makijażowe.
Awatar użytkownika
kuśka
Posty: 69
Rejestracja: 10 paź 2019, 9:38

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: kuśka »

U mnie fizyczna reklama się już przestała sprawdzać, dlatego od ubiegłego roku mam działania reklamowe w sieci. Tutaj agencja http://sztukaebiznesu.pl/ prowadzi dla mnie kampanię marketingu internetowego docierając z przekazem do docelowych grup potencjalnych klientów.
ODPOWIEDZ