Kursy w branży budowlanej

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Kursy w branży budowlanej

Post autor: Ona »

Witajcie.
W jakich kursach Waszym zdaniem warto brać udział pracując w branży budowlanej? Możecie jakieś polecić? Ja ostatnio trafiłam na całkiem ciekawą ofertę kursu dla majstrów budowlanych na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.eu/kurs-majster-budowlany/. Program wydał mi się całkiem ciekawy, taka dawka wiedzy teoretycznej naprawdę może się przydać ;) A Wy co o tym myślicie? Może możecie polecić jeszcze jakieś inne kursy?
Awatar użytkownika
mareczko211
Posty: 57
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:14

Re: Kursy w branży budowlanej

Post autor: mareczko211 »

Ogólnie rzecz biorąc warto brać udział w szkoleniach i kursach. Samorozwój jest bardzo istotny i od siebie polecam stronę https://ogis.pl/o/ogloszenia/188840-kursy-i-szkolenia1 znajdziecie tutaj ogłoszenia z całego kraju. Wydaje mi się, że dzięki temu każdy bez większych problemów znajdzie szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb.
błysk

Re: Kursy w branży budowlanej

Post autor: błysk »

Skoro uważasz, że Ci to niezbędne, to działaj. Ja dotykam branży budowlanej tylko w kwestii tego, co tak naprawdę można zrobić, czyli po prostu chcę zbudować taki dom https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy-4 i szukam kogoś, kto mi się tym zajmie. Mam nadzieję, że znajdę w tym roku jeszcze, by od przyszłego już ruszyć.
ArnoldEŁ

Re: Kursy w branży budowlanej

Post autor: ArnoldEŁ »

Jeśli praca na budowie, to tylko za granicą. W Polsce pracowałem wiele lat, ale osiągnąłem szczyt możliwości zarobkowych. Wyjechałem więc do UK, zrobiłem odpowiednie kursy (CSCS, CPCS), bo bez papierów potwierdzających twoja wiedzę również w zakresie BHP nie da się tu pracować i robię to, co w kraju, ale za znacznie lepsze pieniądze. Jeśli chodzi o kursy to polecam Empire Training Services https://empiretrainingservices.co.uk. Fajni ludzie, dobre ceny, mówią po polsku więc trochę łatwiej wszystko zrozumieć. Póki co nie planuję wracać do Polski, zwłaszcza w tych czasach.

lata wojen
kaśka

Re: Kursy w branży budowlanej

Post autor: kaśka »

Praca za granicą rzeczywiście daje dobre perspektywy zarobku i wiele młodych jak i starszych z tego korzysta. Tez właśnie regularnie chodzę do http://hollandcontracting.pl i tam mam zawsze swieze oferty pracy
Marianuś31

Re: Kursy w branży budowlanej

Post autor: Marianuś31 »

Hej! Ja w trochę innej sprawie, a mianowicie gdzie zamawiacie odzież roboczą? Poszukuje od kilku miesięcy sklepu, który zaoferuje mi wysokiej jakości produkty. Kilkukrotnie natrafiałem na informacje, że sklep BHP Technik https://bhptechnik.pl/odziez-robocza-19 ma bardzo dobre ubrania. Macie jakieś informacje o tym sklepie?
watka

Re: Kursy w branży budowlanej

Post autor: watka »

Co jak co, ale nie możecie zapominać również o regularnych szkoleniach z zakresu BHP. I tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę na Ekofit. Mają rozbudowaną ofertę, a do każdego z klientów podchodzą w sposób profesjonalny.
ODPOWIEDZ