Fit out biura

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
Awatar użytkownika
el2002
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:26

Fit out biura

Post autor: el2002 »

Dużą rolę w marketingu odgrywa wygląd naszego biura, w którym obsługiwani są klienci. Ważne jest bowiem to, aby było one nie tylko eleganckie, ale również funkcjonalne. Tutaj https://totalsec.pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ można sobie poczytać jak wygląda fit out biura . W ten sposób można stworzyć oryginalną powierzchnię biurową. Takie rozwiązania oferuje między innymi Total Sec .
Awatar użytkownika
Tamarra
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 14:00

Re: Fit out biura

Post autor: Tamarra »

Autor jak najbardziej ma tutaj rację. Zgadzam się z jego opinią w tym wątku.
Musimy się przyzwyczaić do tego, że przed najważniejszymi skrzyżowaniami naszego życia nie ma żadnych znaków ostrzegawczych.
Awatar użytkownika
Czajka
Posty: 52
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:33

Re: Fit out biura

Post autor: Czajka »

Wygląd biura jest faktycznie bardzo ważny jednak nie najważniejszy. Sama o tym się ostatnio przekonałam, gdy dowiedziałam się o systemie crm online . To dzięki takiej aplikacji można mieć pod kontrolą cały obieg dokumentów w firmie, różnego rodzaju umowy kontrahenckie, a nawet kontakt z klientami. Uważam, że to świetny pomysł w przypadku zarządzania swoi biznesem. Nie trzeba po prostu cały czas być w biurze.
Awatar użytkownika
waldix
Posty: 24
Rejestracja: 19 lut 2020, 21:05

Re: Fit out biura

Post autor: waldix »

A tutaj http://www.remontbiura.warszawa.pl/remo ... -warszawa/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie tam zerknąć. Ta firma remontowa zajmuje się między innymi realizacjami fit out. Warto właśnie teraz zdecydować się na kompleksowy remont biura, bo dzięki temu można odmienić wnętrze i zaskoczyć klientów.

busy jordanów kraków
Awatar użytkownika
miodowa
Posty: 13
Rejestracja: 06 maja 2020, 18:21

Re: Fit out biura

Post autor: miodowa »

Wygląd biura,jego atmosfera i otwarcie na klienta ma wielkie znaczenie,zwłaszcza w dobie kiedy jest tak wielka konkurencja na rynku.Fajnym pomysłem jest postawienie w biurze urządzenia,które będzie spełniało funkcję klimatyzatora w upalne dni,nawilżacza, a także oczyszczacza powietrza.Takie urządzenie 3 w 1 to obecnie wielki hit https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_7913
Urządzenie świetnie sprawdzi się w biurze,dodatkowo ma elegancki design,co sprawi,że wpasuje się zarówno do biura urządzonego w stylu loftowym jak i nowoczesnym.Łatwy w obsłudze,niewielki,lekki,świetnie sprawdzi się zarówno dla pracowników biura jak i klientów.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Fit out biura

Post autor: Lela »

Czasem wystarczą małe zmiany, wymiana kilku mebli, żeby w biurze już całkiem inaczej się pracowało, biuro przeszło większą metamorfozę. Można pomyśleć tu o odpowiednim wygłuszeniu, zadbaniu o akustykę biura. Ja ostatnio tym się zainteresowałam, sporo czytałam na ten temat. Znalazłam w firmie https://www.contrato.pl fajne rozwiązania, które w tym właśnie pomagają. Postawcie może na ich panele akustyczne, budki wygłuszające i inne ciekawe rozwiązania akustyczne.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Fit out biura

Post autor: Ona »

Moim zdaniem biuro powinno być urządzone z jednej strony tak, aby wyglądało ładnie i estetycznie, a z drugiej strony tak, aby wygodnie było w nim pracować. Na ścianach na pewno warto zawiesić tablice magnetyczne, które posłużą do prowadzenia szkoleń, zebrań itp. Ja widziałam ostatnio spory wybór takich tablic na stronie https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... ne-180x120. Nie są tam one drogie, więc polecam się rozejrzeć ;)

sklep wojskowy w rzeszowie
Awatar użytkownika
Malenka
Posty: 51
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:33

Re: Fit out biura

Post autor: Malenka »

Nic nie jest wieczne co nie, wiadomo, że to znowu kolejny wydatek w firmie, no ale jak trzeba to nic nie zrobicie, trzeba wydać i tyle. Jak dla mnie to była to już obowiązkowa rzecz. Znalazłam tak firmę https://mikomaxsmartoffice.com/pl/produkt/hushtwin/ która bardzo pomogła w zaprojektowaniu wnętrza, a i tęż zaproponowali fajne rozwiązania jak np. specjalne pomieszczenia w biurze do wyciszenia, pracy w spokoju w biurze. Mają tu też spory wybór mebli biurowych.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Fit out biura

Post autor: Lela »

Planujecie odświeżenie biura? Jeżeli tak to myślę, że warto tu zerknąć sobie na https://www.import-maszyn.eu Znajdzicie tu spory wybór urządzeń biurowych i to w bardzo dobrych cenach
garciś

Re: Fit out biura

Post autor: garciś »

Ok, nie dziwię się, ze pytacie o takie rzeczy. W biurze na pewno warto postawić na klimatyzację ale co na przykład z czymś takim, jak kurtyny powietrzne ? Podobno mogą fajnie zadziałać z utratami ciepła, albo zimna latem. W firmie gdzie pracuje wiele osób, to się naprawdę może przydać.
Predator
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2019, 9:13

Re: Fit out biura

Post autor: Predator »

Wygoda pracy w biurze tez ma znaczenie, a rozwiązania takie jak telefonia internetowa VoIP sprawiają, że wszelkie połączenia telefoniczne są lepszej jakości, a ich koszt maleje. My skorzystaliśmy z takiej opcji i dzięki https://www.supervoip.pl/ mamy telefonię wysokiej jakości.
ODPOWIEDZ