Firmowa reklama

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
Awatar użytkownika
mimik89
Posty: 43
Rejestracja: 14 lut 2019, 13:50

Firmowa reklama

Post autor: mimik89 »

Warto też zastanowić się nad wizualnymi formami reklamy które przyciągną wzrok potencjalnego klienta... Może taka ścianka reklamowa https://www.retio.pl/ .Co prawda wystawie się je głównie na targach,ale może też sprawdzić się jako tzw. wystawka przy wejściu do firmy, na podanej przeze mnie stronie można znaleźć sporo podpowiedzi jak rekalmować firmę!
Awatar użytkownika
puma89
Posty: 102
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:15

Re: Firmowa reklama

Post autor: puma89 »

Jeżeli chodzi o reklamy bardziej tradycyjne to na pewno przyda wam się namiar na drukarnię online http://cuddruk.pl/ dzięki nim zyskacie najróżniejsze materiały reklamowe. Chociażby możecie zyskać notesy z własnym logo, foldery, katalogi, dokumenty. Wszystko co chcecie. Co ważne druk będzie wykonany z pełną precyzją.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Firmowa reklama

Post autor: Ona »

Moim zdaniem dobrym pomysłem na reklamę firmy jest taka reklama na samochodzie. Są nawet drukarnie, które zajmują się oklejaniem samochodów. We Wrocławiu na przykład możecie skorzystać z oferty na stronie https://superdrukowanie.pl/103-Naklejki ... ut-Wroclaw, do czego serdecznie Was zachęcam :)
Awatar użytkownika
camrat
Posty: 49
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:52

Re: Firmowa reklama

Post autor: camrat »

Niezaprzeczalnie dobra reklama jest konieczna dla rozwoju każdej firmy, należy jednak przede wszystkim wdrożyć odpowiednie działania aby przyniosła ona efekt. Myślę, że warto zainteresować się reklamą internetową ponieważ rynek sprzedażowy w sieci stale rośnie i skupianie się tylko na marketingu lokalnym byłoby dużą stratą. Poczytajcie sobie o niej na stronie http://adrenalinemd.pl/ jest tutaj wiele przydatnych informacji np. odnośnie działań w social mediach czy marketingu szeptanym
Awatar użytkownika
twoja
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:22

Re: Firmowa reklama

Post autor: twoja »

Reklama firmy w dużej mierze wiąże się z jej wizerunkiem, a nieodzownym elementem każdego wizerunku jest dobrze zaprojektowane logo dla firmy http://www.michalpieczynski.pl/ . W końcu z tym klienci nas kojarzą, prawda? Dlatego warto zgłosić się do kogoś, kto umie je dobrze wykonać, łącznie z projektem obejmującym nasze zapotrzebowanie i wskazówki. Pan Pieczyński jest odpowiednią osobą do tego zadania.

test mmpi 2 online
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 44
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:45

Re: Firmowa reklama

Post autor: kasiunia »

Każda szanująca się firma powinna współpracować z firmą reklamową czy drukarnią, która zadba o odpowiednie materiały promocyjne dla twojej firmy.Uważam tez ,że nawet firma, która dopiero rozpoczęła działalność powinna zadbać o promocję.Kontakt z taką firma jak ta - https://www.diamond-druk.pl/ , gwarantuje darmową dostawę złożonego zamówienia oraz jakość.Na początek polecam wizytówki i ulotki.
Awatar użytkownika
fikura
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:00

Re: Firmowa reklama

Post autor: fikura »

Wspominacie o reklamie internetowej i jak najbardziej się zgodzę, że to bardzo dobry pomysł na promocje swoich usług/towarów, z tym że należy robić to dobrze. Dlatego rzecz jasna najlepiej skorzystać z pomocy agencji interaktywnej, a także systematycznie wykonywać audyt marketingowy o którym mowa na http://ammf.pl/ . Pozwala on weryfikować prowadzone działania w celu ich optymalizacji i zwiększenia zysków przy niższym nakładzie finansowym
Awatar użytkownika
arkady
Posty: 69
Rejestracja: 01 paź 2019, 20:03

Re: Firmowa reklama

Post autor: arkady »

Mamy takie czasy, że jak chcemy zaistnieć na świecie to przede wszystkim musimy zaistnieć w internecie. Dlatego też ważne jest by mieć dobrą firmę która zajmie się naszą od strony oprogramowania. Ważne jest by projekt strony był wykonany z największą starannością i przez firmę posiadającą doświadczenie. I to wszystko otrzymasz w tej firmie http://jantar.pl/
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 60
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:56

Re: Firmowa reklama

Post autor: mleczko90 »

Polecam reklamowac sie na facebooku oraz google - skuteczniejszych metod nie ma
__________________________
proktologia warszawa bestmed
Awatar użytkownika
aniawalkor2
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2019, 11:54
Kontakt:

Re: Firmowa reklama

Post autor: aniawalkor2 »

Witam polecam reklamę świetlna http://lumina.com.pl chyba nie ma lepszego sposobu na przyciągniecie klientów.

szafki na buty wymiary
Awatar użytkownika
Sol
Posty: 79
Rejestracja: 14 wrz 2019, 16:57

Re: Firmowa reklama

Post autor: Sol »

Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem na reklamę jest oklejenie samochodu firmowego. Wysokiej jakości okleiny samochodów oferuje firma https://www.fabertec.pl/ . Tu możecie zamówić folię wykonaną wg indywidualnego projektu. Firma działa nieprzerwanie na rynku od 25 lat dzięki czemu oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
kuśka
Posty: 69
Rejestracja: 10 paź 2019, 9:38

Re: Firmowa reklama

Post autor: kuśka »

Dobra reklama w dzisiejszych czasach to zdecydowanie wystarczy żeby zaistnieć w biznesie. Ja chciałam żeby moja firma jak i jej usługi były dobrze przyjęte, dlatego zdecydowałam się na współpracę z agencją http://capability.pl/ . Kilka spotkań i wszystko było ustalone i mogli zacząć działać.
Awatar użytkownika
Kajtek66
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2020, 12:58

Re: Firmowa reklama

Post autor: Kajtek66 »

Warto zatrudnić też profesjonalnego grafika, który często za nie wielką cenę zrobi naprawdę fajną i przyciągająca wzrok reklame .
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: Firmowa reklama

Post autor: ryska »

Firmowa reklama to jest poważna sprawa. Dlatego ja sama się nie bawię w takie rzeczy tylko zostawiam specjalistom czy agencji reklamowej http://marketingdyskusji.pl/ . Oni doskonale wiedzą jak dotrzeć do klientów, jakie działania przeprowadzić na co zwrócić uwagę itp.
ODPOWIEDZ