agencja

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
gość

agencja

Post autor: gość »

Ja polecam ludzi z http://bellatorgroup.pl bo mają świadomość tego czym jest marketing internetowy i jak tu działać by odnieść sukces a nie osiąść na mieliźnie. Pomysły super i całość dopasowana pod moją nietypowo działalność naprawy torebek, walizek czy obuwia ;)
Awatar użytkownika
kuśka
Posty: 69
Rejestracja: 10 paź 2019, 9:38

Re: agencja

Post autor: kuśka »

U mnie świetnie sprawdziła się agencja http://urbancom.pl/ która przeprowadził dla mojej firmy skuteczną kampanię marketingu internetowego. Dokładnie wiedząc czego oczekuje, prowadzili ciąg działań, dzięki którym docierali skutecznie z odpowiednimi informacjami o marce do odpowiednich grup docelowych.
Awatar użytkownika
mariola93
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:36

Re: agencja

Post autor: mariola93 »

Dobrych agencji jest sporo. Ale trzeba mieć świadomość, że pewne działania możemy też podjąć sami. Będzie to na przykład optymalizacja treści w sklepie internetowym. Poczytacie tutaj http://www.activisio.pl/optymalizacja-t ... jonowanie/ jak ważny to temat i dlaczego warto to robić.
błażej

Re: agencja

Post autor: błażej »

Jeżeli szukacie sprawdzonej i profesjonalnej agencji marketingowej to najlepiej będzie skontaktować się z https://scyla.pl/ . Współpracowałem z nimi jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony z efektu ich działań, ponieważ świetnie zajęli się moją stroną internetową.
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: agencja

Post autor: ryska »

Ja mam biznes internetowy, także dla mnie jeśli chodzi o reklamę to wchodzi w grę tylko ta online. Dlatego też skontaktowałam się z profesjonalistami z http://konkretmarketing.pl/ którzy już dokładnie wiedzieli w jaki sposób mi najlepiej pomóc. Przejrzeli moją działalność i na postawie danych przygotowani kampanie marketingu internetowego.
Różany

Re: agencja

Post autor: Różany »

Ogólnie nie miałem jeszcze nigdy okazji zlecać pozycjonowania mojej strony jakiejś agencji i na ten moment moim zdaniem zdecydowanie najlepiej jest to zrobić samodzielnie. W sumie zobacz jak ważne jest to aby nasz współczynnik odrzuceń na stronie był jak najniższy.
ODPOWIEDZ