agencja reklamowa

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

agencja reklamowa

Post autor: ryska »

Ja polecam ludzi z http://bellatorgroup.pl bo mają świadomość tego czym jest marketing internetowy i jak tu działać by odnieść sukces a nie osiąść na mieliźnie. Pomysły super i całość dopasowana pod moją nietypowo działalność naprawy torebek, walizek czy obuwia ;)
Awatar użytkownika
doria
Posty: 92
Rejestracja: 03 sty 2020, 17:13

Re: agencja reklamowa

Post autor: doria »

Marketing internetowy oferowany przez https://rebenagesta.com/ jest bardzo fajną i skuteczną formą reklamy, korzystam z niej już ponad rok i z wielką chęcią polecam ich usług. Warto zajrzeć na ich stronę i nieco bliżej zapoznać się z oferowaną propozycją.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 88
Rejestracja: 13 cze 2019, 16:44

Re: agencja reklamowa

Post autor: farah557 »

Wiele firm obecnie zajmuje się marketingiem internetowym, ale jak znaleźć tych najlepszych? Warto kierować się opinią klientów i mieć wgląd w dotychczaowe realizacje danej agencji. Ja zdecydowałam się na współpracę z agencją interaktywną https://www.greenweb.pl/. Znajomi z branży korzystali z ich usług i byli bardzo zadowoleniu. Na ich stronie można znaleźć zrealizowane projekty, które dodatkowo mnie przekonały i nie żałuję ;) współpraca przebiega bardzo sprawnie.
Awatar użytkownika
kaffior
Posty: 51
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:57

Re: agencja reklamowa

Post autor: kaffior »

A ja wam powiem, że warto też samemu zorientować się w temacie i dzialać. Jest wiele stron które ułatwiają takie działania jak na przykład http://marketing.media.pl/ :) Uważam, że każdy właściciel firmy powinien co nieco o martkeingu wiedzieć
aruś

Re: agencja reklamowa

Post autor: aruś »

A ja mam pytanie odnośnie easy deck i takich katalogów firmowych. Korzystacie z nich?
Dodanie ogłoszenia nic nie kosztuje pytanie tylko jak to się przekłada na zdobywanie klientów?

niezłomny dvd
Awatar użytkownika
camrat
Posty: 49
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:52

Re: agencja reklamowa

Post autor: camrat »

W zasadzie współpraca z agencją reklamową to rzecz konieczna, mało kto z nas mając swoją firmę zna się na marketingu albo ma na niego czas. Z tym że by mieć pewność że wszystko przebiega prawidłowo to działania z zakresu audytu marketingowego http://ammf.pl/ są konieczne - w celu optymalizacji i zwiększenia efektywności działań
anioła

Re: agencja reklamowa

Post autor: anioła »

Dokładnie tak było u nas. Zajmujemy się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych i pod tym względem jesteśmy fachowcami, jednak na marketingu totalnie się nie znamy. Dlatego bardzo fajnie, że udało nawiązać się współpracę z agencją Marketing Relacji spółka z o. o , która specjalizuje się w zakresie pozyskiwania klientów oraz budowy wizerunku firmy na rynku. Ich działania są naprawdę efektywne, gdyż stale odnotowujemy wzrost zamówień i oczywiście mocno to wpływa na zwiększenie dochodów naszej firmy
Awatar użytkownika
kuśka
Posty: 69
Rejestracja: 10 paź 2019, 9:38

Re: agencja reklamowa

Post autor: kuśka »

Z kilkoma agencjami już współpracowałam w swojej karierze ale zdecydowanie muszę powiedzieć, że największe wrażenie zrobiła na mnie agencja http://agencjawomm.pl/ . Specjalizują się w marketingu szeptanym który według mnie jest super formą reklamy, która u mnie mega się sprawdziła.
ODPOWIEDZ