Zareklamuj się :D

Reklama w Internecie, czyli strony www, blogi, social media, narzędzia Google, pozycjonowanie i nie tylko.
Awatar użytkownika
fikura
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:00

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: fikura »

Dzięki bardzo za info :) Na pewno pozycjonowanie jest bardzo ważne, ponieważ ono zwiększa widoczność witryny w wyszukiwarkach. Jednak to nie jedyna metoda na reklamowanie swojego biznesu, istnieje dużo więcej narzędzi pomagających rozwinąć firmę. Dużo informacji pod tym kątem można znaleźć na tym blogu http://adrenalinemd.pl/ - polecam sobie zajrzeć i poczytać, gdyż są to bardzo wartościowe rzeczy
Gąsienica

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: Gąsienica »

Myślę, że dobrą formą reklamy jest korzystanie z darmowych portali ogłoszeniowych jak te https://kujawskopomorskieogloszenia.pl lub https://ogloszenia.zamieszczamy.pl. Można tu wstawić ogłoszenie, które nie utonie w nagromadzeniu podobnych ofert, a będzie dodatkową formą reklamy.
zośka

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: zośka »

Doskonałą opcją jest pozycjonowanie https://backlink24.pl/blog/seo/pozycjon ... n-holandia . Zajmują się nim naprawdę doświadczeni i sprawdzeni profesjonaliści. Ich działania są naprawdę owocne. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi ;)
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: ryska »

Właśnie się reklamuję, dzięki czemu w swojej restauracji mam coraz więcej rezerwacji na stoliki jak i ogólnie więcej klientów się u mnie pojawia. Wiele w tej kwestii zawdzięczam agencji http://reklamarestauracji.com.pl/ która to ma już swoje sprawdzone i jak się okazuje skuteczne sposoby na realizację kampanii marketingowych.
ogóreczek

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: ogóreczek »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://wedo.pl/adwords/
Awatar użytkownika
rita
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: rita »

W sieci jest tak dużo stron, że bez odpowiedniej promocji niestety praktycznie niemożliwe jest wybicie się. Ale przy odpowiednim wsparciu jak najbardziej. I warto to wykorzystać. Dla mnie takim wsparciem jest Michał Lembicz. Ogarnia moje kampanie ads, zajmuje się pozycjonowaniem strony firmowe. Skutecznie i bez żadnych problemów. Rzuć okiem na jego stronę https://lembicz.pl/ - odezwij się. Jestem pewna, że nawiążecie udaną współpracę.
milosz

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: milosz »

Ja korzystam z pozycjonowania i mogę wam szczerze polecić takie rozwiązanie. Zwłaszcza dla mniejszych firm, które działają na ściśle określonym terenie dobrze sprawdzi się pozycjonowanie lokalne - https://backlink24.pl/blog/seo/lokalne-pozycjonowanie, pozwoli skupić się na dotarciu głównie do odbiorców z okręgu Twojej działalności.
seeooo

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: seeooo »

Właśnie sama sprawdzam, jak działa SEO Zielona Góra , bo mam wrażenie, że w ten sposób będzie nam łatwiej skorzystać z możliwości pozycjonowania. I jak coś, to tu powierzę dalszą reklamę i rozwój mojej placówki. Mam nadzieję, że to będzie sensowne, ale czekam także na informację zwrotną, jak u was to wygląda.
ODPOWIEDZ