Zareklamuj się :D

Reklama w Internecie, czyli strony www, blogi, social media, narzędzia Google, pozycjonowanie i nie tylko.
Awatar użytkownika
fikura
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:00

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: fikura »

Dzięki bardzo za info :) Na pewno pozycjonowanie jest bardzo ważne, ponieważ ono zwiększa widoczność witryny w wyszukiwarkach. Jednak to nie jedyna metoda na reklamowanie swojego biznesu, istnieje dużo więcej narzędzi pomagających rozwinąć firmę. Dużo informacji pod tym kątem można znaleźć na tym blogu http://adrenalinemd.pl/ - polecam sobie zajrzeć i poczytać, gdyż są to bardzo wartościowe rzeczy
Gąsienica

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: Gąsienica »

Myślę, że dobrą formą reklamy jest korzystanie z darmowych portali ogłoszeniowych jak te https://kujawskopomorskieogloszenia.pl lub https://ogloszenia.zamieszczamy.pl. Można tu wstawić ogłoszenie, które nie utonie w nagromadzeniu podobnych ofert, a będzie dodatkową formą reklamy.
zośka

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: zośka »

Doskonałą opcją jest pozycjonowanie https://backlink24.pl/blog/seo/pozycjon ... n-holandia . Zajmują się nim naprawdę doświadczeni i sprawdzeni profesjonaliści. Ich działania są naprawdę owocne. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi ;)
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: ryska »

Właśnie się reklamuję, dzięki czemu w swojej restauracji mam coraz więcej rezerwacji na stoliki jak i ogólnie więcej klientów się u mnie pojawia. Wiele w tej kwestii zawdzięczam agencji http://reklamarestauracji.com.pl/ która to ma już swoje sprawdzone i jak się okazuje skuteczne sposoby na realizację kampanii marketingowych.
ogóreczek

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: ogóreczek »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://wedo.pl/adwords/
Awatar użytkownika
rita
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: rita »

W sieci jest tak dużo stron, że bez odpowiedniej promocji niestety praktycznie niemożliwe jest wybicie się. Ale przy odpowiednim wsparciu jak najbardziej. I warto to wykorzystać. Dla mnie takim wsparciem jest Michał Lembicz. Ogarnia moje kampanie ads, zajmuje się pozycjonowaniem strony firmowe. Skutecznie i bez żadnych problemów. Rzuć okiem na jego stronę https://lembicz.pl/ - odezwij się. Jestem pewna, że nawiążecie udaną współpracę.
milosz

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: milosz »

Ja korzystam z pozycjonowania i mogę wam szczerze polecić takie rozwiązanie. Zwłaszcza dla mniejszych firm, które działają na ściśle określonym terenie dobrze sprawdzi się pozycjonowanie lokalne - https://backlink24.pl/blog/seo/lokalne-pozycjonowanie, pozwoli skupić się na dotarciu głównie do odbiorców z okręgu Twojej działalności.
seeooo

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: seeooo »

Właśnie sama sprawdzam, jak działa SEO Zielona Góra , bo mam wrażenie, że w ten sposób będzie nam łatwiej skorzystać z możliwości pozycjonowania. I jak coś, to tu powierzę dalszą reklamę i rozwój mojej placówki. Mam nadzieję, że to będzie sensowne, ale czekam także na informację zwrotną, jak u was to wygląda.
Janosik

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: Janosik »

Wiele firm stoi przed dylematem, czy ich działania marketingowe powinny koncentrować się na pozycjonowaniu lokalnym, czy też globalnym. Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników, w tym od branży, w której działają, oraz od ich docelowej grupy klientów. Jeśli Twoja firma świadczy usługi lokalne, takie jak restauracje, warsztaty samochodowe czy salony fryzjerskie, skupienie się na pozycjonowaniu lokalnym może przynieść lepsze efekty. Artykuł https://lepiej-widoczni.pl/pozycjonowan ... decydowac/ oferuje cenne wskazówki, jak maksymalizować widoczność w lokalnych wyszukiwaniach.
Dośka

Re: Zareklamuj się :D

Post autor: Dośka »

Regularne aktualizowanie treści na stronie z informacjami lokalnego charakteru może zwiększyć jej widoczność w lokalnych wynikach wyszukiwania. Publikowanie artykułów dotyczących lokalnych wydarzeń, informacji czy poradników jest wartościowe dla lokalnej społeczności. Więcej o tym, jak tworzyć treści, które poprawią lokalny SEO, można dowiedzieć się na stronie https://forumoteka.pl/strategie-zwieksz ... lokalnego/ i regularne dostarczanie wartościowych treści zwiększa zaangażowanie lokalnych użytkowników i poprawia pozycje w wyszukiwaniach.
ODPOWIEDZ