promocja w socjal media

Reklama w Internecie, czyli strony www, blogi, social media, narzędzia Google, pozycjonowanie i nie tylko.
gość

promocja w socjal media

Post autor: gość »

Social media to skomplikowany temat. Do wykorzystania masz zaledwie kilka sekund – aby zainteresować potencjalnego klienta. Dlatego, warto zdecydować się właśnie nafilm promocyjny, który przyciągnie użytkowników. Jeśli chcesz skorzystać z usług dobrego studia filmowego to sprawdź Galaktika Film. Bardzo dobrze mi się z nim współpracowało.
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: promocja w socjal media

Post autor: ryska »

Fakt, jest to skomplikowany temat. Ale teraz nie trzeba się samemu z nim męczyć, bo można rozpocząć współpracę z agencją https://marketingrzeszow.pl/ która pomoże nam wszystko ogarnąć od początku do końca. Sama z nimi współpracuję z polecenia i dlatego też mogę sama ich polecić dalej ;)
Włodzimierz

Re: promocja w socjal media

Post autor: Włodzimierz »

Z tego co ja również zacząłem zauważać to faktycznie całkiem sporo firm jak i osób prywatnych zaczyna reklamować się z powodzeniem w social mediach. Ja również mam taki zamiar i zacząłem się powoli tej techniki uczyć. Już nawet miałem okazję zapoznać się z ciekawym artykułem https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... oku-w-2021 gdyż warto wiedzieć jakie powinny być wymiary grafik w portalu społecznościowym Facebook. Jak dla mnie takie kwestie są niezwykle ważne.
ODPOWIEDZ