pozycjonowanie

Reklama w Internecie, czyli strony www, blogi, social media, narzędzia Google, pozycjonowanie i nie tylko.
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: pozycjonowanie

Post autor: ryska »

Znam takie pojęcie, jak najbardziej. Ale sama bym się na pewno nie podejmowała takiego zadania, bo wiem żebym nie podołała. Sprawy związane z marketingiem najlepiej zlecić agencji http://marketingdyskusji.pl/ która już ma odpowiednie doświadczenie w tych sprawach. No i nie można zapominać, że teraz obecnie reklama w sieci jest najlepszym miejscem na pozyskiwanie nowych klientów.
żużel

Re: pozycjonowanie

Post autor: żużel »

Pozycjonowanie stron obecnie to podstawa. Nie wyobrażam sobie, aby mój biznes dobrze funkcjonował bez tego. Im wyżej pojawiamy się w wyszukiwarce google, to efektywniej i szybciej docieramy do klientów. Mnie w tym pomogli specjaliści z agencji http://contentmarketing.com.pl/, którzy znają się na rzeczy i wiedzą co robią :)
Miśzka

Re: pozycjonowanie

Post autor: Miśzka »

żużel pisze: ↑12 maja 2021, 20:06 Pozycjonowanie stron obecnie to podstawa. Nie wyobrażam sobie, aby mój biznes dobrze funkcjonował bez tego. Im wyżej pojawiamy się w wyszukiwarce google, to efektywniej i szybciej docieramy do klientów. Mnie w tym pomogli specjaliści z agencji http://contentmarketing.com.pl/, którzy znają się na rzeczy i wiedzą co robią :)
Zgadza sie ;) Tym wyżej jesteśmy widoczni w google ;) Co do pozycjonowania to bardzo polecam agencję Proformat https://www.proformat.pl Mega profesjonalna agencja, która współpracuje z największymi agencjami seo w Polsce ;)
Jaśko

Re: pozycjonowanie

Post autor: Jaśko »

Kiedy już faktycznie decydujemy się na pozycjonowanie to moim zdaniem w głównej mierze powinniśmy również co nieco wiedzieć na temat samego audytu SEO. Ja również niedawno o nim czytałem w https://netmarketing.com.pl/ile-kosztuje-audyt-seo/ i jestem zdania, że ta wiedza ile on kosztuje jest bardzo istotna.
ogóreczek

Re: pozycjonowanie

Post autor: ogóreczek »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wedo.pl/darmowy-audyt-seo/
Awatar użytkownika
noragami
Posty: 56
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:14

Re: pozycjonowanie

Post autor: noragami »

Ja też dużo informacji szukam w internecie i ostatnio natknęłam się na wzmiankę o szkoleniu seo https://www.reklama.pl/aktualnosci/szcz ... stac,11508 i rozważam, czy nie przejść takiego kursu. Co na ten temat sądzicie? Warto?
Guślarz

Re: pozycjonowanie

Post autor: Guślarz »

Jestem zdania, że kiedy mówimy o pozycjonowaniu to na pewno również warto jest wiedzieć czym tak naprawdę jest proces SEO i jak on przebiega. Ogólnie to wejdź na blogi dotyczące pozycjonowania i myślę, że bez najmniejszego problemu uda się tam znaleźć takie informacje.

czarci białystok
Awatar użytkownika
camrat
Posty: 49
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:52

Re: pozycjonowanie

Post autor: camrat »

Zgadzam się z tym jak najbardziej. W ogóle temat pozycjonowania jest bardzo rozległy i by móc go zrozumieć trzeba naprawdę wiele czytać. Z mojej strony polecam artykuł - zobacz ponieważ tutaj wiele wiedzy można zdobyć o tym czym jest SEO, pozycjonowanie i jak to wszystko w ogóle działa
kamilaka

Re: pozycjonowanie

Post autor: kamilaka »

Zobaczcie na stronę https://backlink24.pl/blog/seo/google-moja-firma, możecie tam dowiedzieć się więcej na temat promocji firmy w internecie, szczególnie, jeżeli chodzi o pozycjonowanie. W dzisiejszych czasach to bardzo istotne, aby właśnie w taki sposób się reklamować, bo to najlepsza i najszybsza możliwość dotarcia do jak największej grupy odbiorców.
ODPOWIEDZ