Materiały reklamowe u kogo ?

Reklama w Internecie, czyli strony www, blogi, social media, narzędzia Google, pozycjonowanie i nie tylko.
Robuś1973

Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych, folderów, broszur, ulotek w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
BartłomiejPL

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: BartłomiejPL »

Szkoda, że nie napisałeś nic więcej na temat tej firmy. Ja osobiście od długiego czasu współpracuję z drukarnią offsetową http://anex.pl/oferta/. Jej pracownicy wykonują dla mnie ulotki, broszury, plakaty oraz katalogi. Dostarczane przez nich materiały posiadają wysoką jakość i estetyczny wygląd.
WładekPL

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: WładekPL »

Szkoda, że nie napisałeś nic więcej na temat tej firmy. Ja osobiście od długiego czasu współpracuję z drukarnią offsetową http://anex.pl/oferta/. Jej pracownicy wykonują dla mnie ulotki, broszury, plakaty oraz katalogi. Dostarczane przez nich materiały posiadają wysoką jakość oraz estetyczny wygląd.
Awatar użytkownika
kuśka
Posty: 69
Rejestracja: 10 paź 2019, 9:38

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: kuśka »

Przez ostanie wydarzenia, fizyczne nośniki reklamy i tak nie mają większego sensu. Ja więc przeszłam całkowicie na reklamę online. Tutaj polecić mogę agencję http://cnagencja.pl/ która ma doświadczenie i odpowiednią wiedzą powiązaną z marketingiem internetowym. Na podstawie moich oczekiwań poprowadzili odpowiednio działania, dzięki którym budują wiarygodność i zaufanie względem mojej marki.
Sławek

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Sławek »

Jeśli interesuje was teraz temat reklamy dla firmy to polecam poczytać na stronie https://port-a.jgora.pl/reklama-zewnetr ... -rozwazyc/ artykuł odnośnie reklamy zewnętrznej. To sprawdzona i popularna firma reklamy w którą warto inwestować. Koniecznie zapoznajcie się z tym tematem.
ODPOWIEDZ