Inwestowanie?

Reklama w Internecie, czyli strony www, blogi, social media, narzędzia Google, pozycjonowanie i nie tylko.
Pikuś

Inwestowanie?

Post autor: Pikuś »

Możesz odwiedzić tę stronę https://ratingbroker24.com/ko, jeśli interesujesz się różnymi rodzajami inwestowania. Znajdziesz tu podstawowe i szczegółowe informacje na temat inwestycji, brokerów; będziesz mógł również skorzystać z konta demo, które pozwoli Ci rozpocząć swoją naukę i testować daną platformę z wirtualną kwotą do inwestowania. Strona jest przygotowana w wielu językach, tak aby ułatwić dostęp do platformy i pełne zrozumienie tematu https://ratingbroker24.com/lv. Należy jednak zawsze mieć w głowie, że wszystkie operacje związane z finansami są połączone z ryzykiem.
ogóreczek

Re: Inwestowanie?

Post autor: ogóreczek »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://flizy.com.pl/
Kaśka32

Re: Inwestowanie?

Post autor: Kaśka32 »

Skuteczne inwestowanie to nie lada sztuka. Ludzie w większości znają najprostszy sposób pomnażania swoich oszczędności - lokaty bankowe, jednak moim zdaniem ta forma jest nieopłacalna bo oprocentowanie jakie oferuje bank jest znacząco niższe niż poziom inflacji.Trzeba zatem znaleźć inny sposób na ulokowanie oszczędności. Może warto zajrzeć na rynek inwestycyjny ? Tam z pewnością znajdziecie instrument finansowy, który będzie wam odpowiadać.
gaśka

Re: Inwestowanie?

Post autor: gaśka »

Tak, to jest bardzo dobry pomysł. Co prawda ja nie korzystałam z żadnej pomocy i od początku do końca sama załatwiałam formalności z deweloperem oraz bankiem w sprawie kredytu i mogę już teraz powiedzieć, że to była bardzo dobra współpraca jeśli chodzi o zakup apartamentu inwestycyjnego na osiedlu Śląska 12
weź

Re: Inwestowanie?

Post autor: weź »

Nie umiem inwestować ale moim pomysłem na oszczędzanie na emeryturę jest ppk. Postanowiłam pozostać w programie jak przeczytałam tą https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ publikację, gdzie autor wylicza ile można było zyskać w ciągu roku
Katarzyna O.

Re: Inwestowanie?

Post autor: Katarzyna O. »

Kaśka32 pisze: ↑01 lip 2021, 9:18 Skuteczne inwestowanie to nie lada sztuka. Ludzie w większości znają najprostszy sposób pomnażania swoich oszczędności - lokaty bankowe, jednak moim zdaniem ta forma jest nieopłacalna bo oprocentowanie jakie oferuje bank jest znacząco niższe niż poziom inflacji.Trzeba zatem znaleźć inny sposób na ulokowanie oszczędności.
Masz 100% racji odnośnie lokat. Powiem więcej, na lokatach nawet można stracić, gdy oprocentowanie jest naprawdę niskie, dodać do tego podatek belki i inflację, to wartość trzymanych na lokacie pieniędzy spada.
Można inwestować w nieruchomości i rynek mieszkaniowy ale to tylko dla tych zamożniejszych.
Awatar użytkownika
kreda
Posty: 132
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:40

Re: Inwestowanie?

Post autor: kreda »

Słyszeliście już o nowej reformie, na podstawie której transakcje będą oparte na WIRON? Jeżeli nie, to uważam że warto tym tematem się zainteresować i dowiedzieć jak najwięcej. Tak się składa, że pod adresem https://www.lublin112.pl/obligacje-skar ... ie-wiecej/ pojawił się ostatnio bardzo wyczerpujący wpis na ten temat. Polecam go sprawdzić.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 38
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:45

Re: Inwestowanie?

Post autor: kasiunia »

W czasie kiedy inflacja jest na naprawdę wysokim poziomie inwestowanie w instrumenty finansowe jest jeszcze bardziej ryzykowne. Warto więc pomyśleć o innej inwestycji. Właśnie to ogłoszenie apartamenty na sprzedaż Mazury - bardzo nas zainteresowało. Wyobraźcie sobie taką sytuację,że zarabiacie na nieruchomości wynajmując ją a wtedy kiedy z niej nie korzystacie możecie ta nieruchomość wynająć. Extra sprawa.
ODPOWIEDZ