Kawa reklamowa

Podpowiadamy, jak w dobie Internetu promować swój biznes offline.
Awatar użytkownika
agapit_95
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2020, 12:29

Kawa reklamowa

Post autor: agapit_95 »

Czy akcja z rozdawaniem świeżo zaparzonej, pysznej kawy w ramach promocji nowego sklepu online z kawą to dobry pomysł? Szukamy rozgłosu, chcemy zrobić jakoś akcję offline, zastanawiamy się nad możliwością promowania sklepu poprzez kawę ;-) Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Kawa reklamowa

Post autor: Ona »

A skoro już mowa o kawie, to gdzie zazwyczaj szukacie sobie różnych ciekawostek na jej temat? Ja ostatnio na przykład trafiłam na bardzo ciekawego, interesującego bloga na stronie internetowej http://bialaiczarna.pl, z którego naprawdę całkiem sporo się dowiedziałam na temat kawy :) Tak więc jeśli znajdziecie chwilę wolnego czasu, to polecam zajrzeć ;)
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: Kawa reklamowa

Post autor: ryska »

Szczerze to średni pomysł, bo jednak mowa o działalności online, więc i w takiej przestrzeni warto działać reklamowo. A tu polecić mogę agencję http://prosponder.pl/ która od dłuższego czasu wspiera mnie w zakresie promocji sieciowej. Marketing internetowy to ich codzienność, więc nie mieli problemu z dopasowaniem pod moją firmę odpowiednich techniki, zwiększając świadomość istnienia marki.
Awatar użytkownika
kuśka
Posty: 69
Rejestracja: 10 paź 2019, 9:38

Re: Kawa reklamowa

Post autor: kuśka »

To słaby pomysł, bo tu rozdajemy kawę, a mowa o promocji sklepu online, który i tak nie ma stacjonarnej siedziby.....trochę to nielogiczne, a sporo kasy na to poleci. Jeśli mowa, szczególnie o biznesie online, to zdecydowanie lepiej podziałać poprzez marketing internetowy. A tu polecić mogę agencję https://marketinglodz.pl/ która w ten sposób znacząco zwiększyła świadomość istnienia mojej marki.
ODPOWIEDZ