reklama dla firmy

Tajniki pozycjonowania stron internetowych i SEO. Dołącz do nas i bądź wyżej w wyszukiwarce.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Oczywiscie że warto pomysleć nad taką promocją,bo nie ma nic lepszego niż urodziwe hostessy zapraszające klientów do degustacji danych produktów,w marketach robią furorę! Polscy klienci i chyba nie tylko lubią "darmowe poczęstunki"...
Ze swej mogę jeszcze podpowiedzieć że warto oznaczyć takie stoisko,polecam odwiedzić stronę https://www.retio.pl/
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: reklama dla firmy

Post autor: ryska »

A czy słyszeliście o takiej reklamie za pomocą influencer marketing http://influencermarketing.com.pl/ ? Bo mnie nie ukrywam, że mnie osobiście ona tak zachęciła że zdecydowałam się na próbę by wykonali dla mnie kampanię. I muszę przyznać, że zdecydowanie dają, takiego zainteresowania klientów dawno nie miałam.
Awatar użytkownika
cytra
Posty: 38
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:31

Re: reklama dla firmy

Post autor: cytra »

Współpraca z profesjonalną agencją reklamową to podstawa sukcesu. W moim przypadku jest to Agencja Reklamowa Haiku Studio - skuteczna reklama firmy w internecie: https://haiku.com.pl/ . Polecam zapoznać się bliżej z ich ofertą przedstawioną na ich internetowej witrynie.
Rybiński

Re: reklama dla firmy

Post autor: Rybiński »

W przypadku mojego biznesu skuteczna jest kampania google ads, czyli reklama wyświetlająca się w wyszukiwarce, dobrze prowadzona przynosi fajne rezultaty. Kampania od początku już generuje większy ruch jeśli wcześniej w ogóle się nie reklamowaliśmy w internecie, a też nie wyświetlamy się na pierwszej stronie w google, w każdym kolejnym miesiącu zauważalny jest wzrost zainteresowania moją ofertą, warto przetestować, tu masz namiar na pana Piotra http://ninjaads.pl , który prowadzi dla mnie kampanię, bardzo dobrze zna się na tej formie reklamy.
ODPOWIEDZ