upadłość konsumencka

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Dariuszź

upadłość konsumencka

Post autor: Dariuszź »

Cześć. Wziąłem kiedyś dosyć duży kredyt na firmę, niestety nie mam funduszy by go spłacać. Chciałbym ogłosić upadłość konsumencką, lecz nie wiem czy mam jakieś szanse. Polecicie mi jakaś dobrą firmę?
wiącek

Re: upadłość konsumencka

Post autor: wiącek »

Skontaktuj się z nimi https://kancelarialexa.pl/, jedni z bardziej doświadczonych w oddłużaniu, a z upadłością sobie rewelacyjnie radzą. Myślę, że możliwe jest i inne rozwiązanie które podpowie Ci ktoś z Lexa
Dariuszź

Re: upadłość konsumencka

Post autor: Dariuszź »

Ostatnio natrafiłem na https://www.i-kancelaria.pl/klient-indy ... ankructwo/ według mnie to będzie najlepszy wybór
powierć

Re: upadłość konsumencka

Post autor: powierć »

Z tego co wiem, upadłość konsumencka jest możliwa, a teraz, od marca 2020 znacznie łatwiejsza. Tyle dowiedziałam się od jednego z pracowników kancelarii Fenix https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ i to właśnie im chce zaufać, jeśli chodzi o upadłość dotyczącą moich teściów. Grożą im już licytacje komornicze, więc to poważny problem.
Awatar użytkownika
twojeplusy
Posty: 41
Rejestracja: 10 lis 2019, 12:42

Re: upadłość konsumencka

Post autor: twojeplusy »

Przed upadłością może lepiej rozważyć kredyt konsolidacyjny, wiem że firma Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ pomaga w takich trudnych sytuacjach i znajduje kredyty dla osób z problemami finansowymi. Taki kredyt można przeznaczyć właśnie na spłatę wielu innych mniejszych zobowiązań, dzięki temu będziemy mieli jedną ratę. Będzie to dużo łatwiejsze do spłaty i unikniemy dzięki temu upadłości.

zegarki cyma sklep
paniśka

Re: upadłość konsumencka

Post autor: paniśka »

W sumie nawet wiem, jak Wam pomóc. Odwiedzaliście już może stronę jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl ? Jeśli nie, to koniecznie tam zajrzyjcie. Tu znajdziecie przede wszystkim wskazówki dla zadłużonych i kursy z upadłości konsumenckiej. Tu dowiecie się wszystkiego na temat jak ją ogłosić bez kosztownego adwokata. Moim zdaniem to sie bardzo opłaca.
Żukowski

Re: upadłość konsumencka

Post autor: Żukowski »

Dariuszź pisze: ↑21 paź 2020, 17:45 Cześć. Wziąłem kiedyś dosyć duży kredyt na firmę, niestety nie mam funduszy by go spłacać. Chciałbym ogłosić upadłość konsumencką, lecz nie wiem czy mam jakieś szanse. Polecicie mi jakaś dobrą firmę?
Upadłością konsumencką zajmuje się bardzo dobry adwokat Paweł Marchewka, mi pomógł przejść przez cały proces, otrzymałem od niego ogromne wsparcie. Polecam się z nim skontaktować https://www.adwokatmarchewka.pl
żaklina

Re: upadłość konsumencka

Post autor: żaklina »

Wiecie co, ostatnio miałam taki problem, że firma, która była moim dłużnikiem postanowiła ogłosić swoją upadłość. Gdyby nie pomoc kancelarii https://upadlosci-kancelaria.pl/zglosze ... losciowym/ i zgłoszenie wierzytelności przez nich, to z pewnością nie udałoby mi się tego załatwić. Polecam ich z całego serca.
Marta J.

Re: upadłość konsumencka

Post autor: Marta J. »

Współczuje autorze trudnej sytuacji. Takie mamy niestety trudne czasy i nie zanosi się aby było łatwiej za kadencji aktualnego rządu.
Zobacz procedurę złożenia wniosku o upadłość https://www.terazbiznes.pl/news/6115/up ... onsumencka tu warto dodać że weszła nowelizacja ustawy upadłościowej, zostało to opisane.
ODPOWIEDZ