szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu Gdańsk

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
wróżka

szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu Gdańsk

Post autor: wróżka »

Cześć.
Przychodzę do was z takim pytaniem, mianowicie, czy znacie może jakiegoś dobrego mecenasa, który przyjmuje na terenie Gdańska? Szczególnie przydałaby mi się osoba, która ma ogromne doświadczenie w rozwodach, ponieważ w najbliższej przyszłości czeka mnie właśnie takie małe spotkanie w sądzie z moim byłym mężem. Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary.
łapka

Re: szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu Gdańsk

Post autor: łapka »

W moim mniemaniu znalezienie odpowiedniej pomocy prawnej, to ciężki orzech do zgryzienia. Niestety nie znam nikogo z Gdańska ale dobrze, żebyś wybrała kogoś z Twojego miasta lub okolic, ponieważ podczas długiego postępowania rozwodowego (jak było w moim przypadku), nie będzie to rodziło problemów związanych z odległością.
Mąż

Re: szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu Gdańsk

Post autor: Mąż »

Jeżeli mógłbym Ci coś doradzić, to w wolnej chwili sprawdź sobie zakres usług mecenasa http://www.mindykowski.pl/ Według mnie, to specjalista, który doskonale zna się na sprawach rozwodowych. Ma ogromną wiedze, którą później skrupulatnie wykorzystuje na sali sądowej, Myślę, ze z jego pomocą szybko zakończysz nieudane małżeństwo.
Marcyśka

Re: szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu Gdańsk

Post autor: Marcyśka »

wróżka, tak bezpośrednio w Gdańsku to nie znam nikogo, ale wyprzedzę zapewne Twoje myślenie i podrzucę Ci namiary na adwokata kościelnego, który pomoże Ci z mężem w kwestii rozwodu kościelnego. Na ten temat możesz poczytać np. tutaj: https://kancelariawojdala.pl/rozwod-kos ... scielnego/, natomiast jak potrzebujesz naprawdę solidnego adwokata kościelnego, to skontaktuj się z panią adwokat Magdalenę Wojdała. Numer: 515 293 236. To osoba która mojej siostrze pomogła uzyskać unieważnienie małżeństwa kościelnego. Także jest skuteczna.
ODPOWIEDZ