Remont salonu

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Awatar użytkownika
mirołada
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2022, 9:40

Remont salonu

Post autor: mirołada »

Od jakiegoś czasu prowadzę własny biznes, niewielki salon kosmetyczny - nie narzekam na brak klientek, szczególnie teraz w okresie wakacyjnym, kiedy wiadomo, jest sporo imprez typu wesela :) Ale na wrzesień planuję w końcu wyczekany urlop, w tym czasie chciałabym też odświeżyć wystrój salonu. Zastanawiam się, gdzie kupić płytki, a bardzo podobają mi się Porcelanosa Oxford.
xianti

Re: Remont salonu

Post autor: xianti »

Niektórzy kładą tapety i inne takie rzeczy, a ja lubię zmienne i dlatego bardziej mi się przydadzą na przykład takie elementy jak dobrze kryjące farby do ścian , bo jednak będzie malowane. No i póki co mam nadzieję, że sprawdzi się to naprawdę logicznie. Jednak każdy może mi coś wskazać i niech to będzie cudowne dla każdego.
Królik

Re: Remont salonu

Post autor: Królik »

Wielu z nas myśli, że po usunięciu widocznej wody problem został rozwiązany. Niestety, wilgoć może przenikać w głąb struktur. Profesjonalne usługi, takie jak te dostępne na https://osuszanie24.com/ pomagają w głębokim osuszeniu, zapewniając długotrwałe rozwiązanie problemu.
prostyc

Re: Remont salonu

Post autor: prostyc »

Naprawdę sporo spraw mam na głowie i dlatego może warto wspomnieć o tym, że największym problemem będzie po prostu rozwiązanie, że jednak będę się zastanawiać nad tym, co zrobić. Wiecie, remont nigdy nie jest łatwy. Może emalia akrylowa do drewna i metalu będzie dobrym pomysłem? Co wy na to?
Adrian

Re: Remont salonu

Post autor: Adrian »

Witam wszystkie osoby, które sa zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się skorzystać z porad na stronie - https://www.fajne-fototapety.pl/fototap ... esjonalizm , dlatego w moim biurze wybrałem fototapety na ścianach.
justimna88

Re: Remont salonu

Post autor: justimna88 »

Cześć, zastanawiam się jak malowac bez smug i co w tym okresie zrobić? Moim zdaniem to ważne, żebyśmy się zdecydowali na odpowiednie kroki. Pod wieloma względami zastanawiam się nad tym, co zrobić. Dajcie mi znać, czy to jest wartościowe.
bohacirka

Re: Remont salonu

Post autor: bohacirka »

Czeka mnie sporo zmian w domu, no wiecie, izolacja przeciwwilgociowa posadzki , ściany na nowo trzeba gruntować i malować. To dopiero jest problem, stąd właśnie chcę wiedzieć, co z tym się robi, jak i po co to, albo tamto. Mam nadzieję, że znajdziecie mi odpowiedź.
Awatar użytkownika
mamimi
Posty: 113
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:37

Re: Remont salonu

Post autor: mamimi »

Wiecie co, jeżeli zastanawiacie się, którą firmę wybrać, aby znaleźć porządne farby, to uważam, że warto skonsultować się z https://duluxprofessional.pl/porady/. Ostatnio natrafiłam na ich stronę, gdzie znalazłam interesujący artykuł dotyczący najlepszego wyboru farb na zewnątrz domu. Jeśli jesteście zainteresowani, polecam zajrzeć tam.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 46
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:45

Re: Remont salonu

Post autor: kasiunia »

Przy okazji remontu salon warto też rozważyć zmianę dostawcy energii elektrycznej czy gazu. To nie małe pozycje w kosztach funkcjonowania każdej firmy więc to są wskazane kierunki działań. Tak sobie myślę ,że oferta sprzedaży energii elektrycznej jaką przedstawiła na rynku firma Veolia, warta jest uwagi i zastanowienia nad jej wyborem, zresztą sami powinniście zapoznać się z tą ofertą.
ODPOWIEDZ