Reklama lokalna

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Awatar użytkownika
leonarda
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2021, 11:13

Reklama lokalna

Post autor: leonarda »

Czy macie jakieś pomysły, jak stosunkowo niedrogo rozreklamować lokalną firmę, taką jak butik z odzieżą damską? planujemy otwarcie jeszcze przed świętami w Kwietniu, więc mam nadzieję, że w tym czasie już sporo rzeczy się sprzeda, no ale właśnie zastanawiamy się na jaki rodzaj reklamy postawić. Jeśli chodzi o reklamą internetową, to tutaj kładziemy mniejszy nacisk.
aśka

Re: Reklama lokalna

Post autor: aśka »

A korzystaliście już z takich rozwiązań jak usuwanie negatywnych opinii w Google? Ostatnio znalazłam https://socialarena.pl/ i z tego co widziałam to firma posiada bardzo atrakcyjną ofertę, więc może spodoba wam się współpraca z nimi
bobo5

Re: Reklama lokalna

Post autor: bobo5 »

Moim zdaniem najlepsze są firmy takie jak https://virtualpeople.pl/ Nie dość że na rynku są już jakiś czas, mają bogate doświadczenie to zatrudniają najlepszych specjalistów
Ania

Re: Reklama lokalna

Post autor: Ania »

Ja polecam zamówić reklamę https://www.wildmoose.pl. Oferują oni skuteczne pozycjonowanie stron w Google. Mają jako jedyni w Polsce raportowanie online.
drinnaaa

Re: Reklama lokalna

Post autor: drinnaaa »

Jeśli o mnie chodzi, to ja mam nadzieję, że uda mi się pozyskać coś nowego dla mnie, a mianowicie stronę www do firmy. I właściwie dobrym sposobem dla mnie będzie poszukiwanie czegoś takiego jak portal dla firmy. Sprawdzam właśnie, jak się buduje sklepy internetowe Zielona Góra https://adwave.eu/strony-internetowe/zielona-gora/ .
ODPOWIEDZ