Psycholog dla seniorki

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Awatar użytkownika
Leo
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2019, 5:27

Psycholog dla seniorki

Post autor: Leo »

Szukam pomocy dla mojej 70 letniej mamy, która nie radzi sobie po śmierci taty. Czy możecie mi kogoś polecić kto specjalizuje się w terapii traumy w Krakowie?
Awatar użytkownika
Anabelle
Posty: 41
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:28

Re: Psycholog dla seniorki

Post autor: Anabelle »

W Krakowie jest naprawdę dużo specjalistów, jeżeli nie pomagają już zwykłe spotkanie z psychologiem to może warto spróbować czegoś nowego ? Słyszałem, że neuroterapia Kraków jest naprawdę skuteczna i pomogła w wielu problemach, może warto warto coś takiego przemyśleć ?
Bożena

Re: Psycholog dla seniorki

Post autor: Bożena »

Pytanie tylko, jaka forma terapii będzie dzisiaj najodpowiedniejsza. Ja czuję, że ciekawie mogłoby się sprawdzić skorzystanie ze wsparcia najlepszych psychologów w Polsce, którzy pomagają za pośrednictwem porad internetowych. Wiem, że Klinika Psychomedic.Online przoduje w tym temacie, dlatego też śmiało powinniście tam zajrzeć i umówić się na konsultację w takiej formie.
Awatar użytkownika
cytra
Posty: 36
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:31

Re: Psycholog dla seniorki

Post autor: cytra »

W takiej sytuacji terapia u psychologa będzie moim zdaniem zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Warto rzucić okiem na taką placówkę jak Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia - Poznań: http://www.terapiapoznan.pl/ . Tam otrzymacie profesjonalną pomoc psychologiczną.
Róża

Re: Psycholog dla seniorki

Post autor: Róża »

W pierwszej kolejności powinniście dobrze zastanowić się nad tym, co realnie mogłoby być najlepszym wyborem pod kątem takiej opieki. Wiem, że w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ możecie liczyć na wsparcie najlepszych ekspertów z Kliniki Psychomedic.pl To bardzo ważny aspekt, więc warto byłoby skorzystać z tych możliwości już teraz.
ODPOWIEDZ