Prowadzenie działalności za granicą

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Awatar użytkownika
celestia80
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2022, 0:59

Prowadzenie działalności za granicą

Post autor: celestia80 »

Macie jakieś doświadczenia w temacie prowadzenia działalności za granicą? Mieszkaliśmy przez jakiś czas w Holandii, wprawdzie wróciliśmy do kraju, ale szczerze mówiąc, nie możemy sobie znaleźć tutaj tak do końca miejsca, dlatego szukamy jakiegoś rozwiązania. Mamy plan, możliwość otworzyć własną działalność ale w Anglii - próbuję właśnie sprawdzić, jakie ceny byłyby jeśli chodzi o transport towarów do UK.
kazik

Re: Prowadzenie działalności za granicą

Post autor: kazik »

Jeśli planujesz wyjazd do Norwegii, warto zapoznać się z kompleksowym portalem zawierającym niezbędne informacje i porady dla Polaków, który znajduje się pod adresem https://zyciewnorwegii.pl/. W blogu znajdziesz wiele przydatnych wskazówek dotyczących poszukiwania pracy oraz przystosowania się do życia w Norwegii. Dzięki bogatemu zestawowi pomocnych źródeł i porad można łatwiej pokonać wyzwania związane z emigracją.
habor

Re: Prowadzenie działalności za granicą

Post autor: habor »

Osoby które mają doświadczenie w branży budowlanej i myślą o wyjeździe zagranicę i otwarciu własnej działalności będą zainteresowane ofertą firmy https://mesoworks.com/ . Oni aktualnie poszukują do współpracy osoby doświadczone w budowlance do realizacji różnych projektów w Holandii lub Belgii
ODPOWIEDZ