Polisa OCP - po co ?

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Awatar użytkownika
nolo
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 14:42

Polisa OCP - po co ?

Post autor: nolo »

Po co właściwie jest polisa OCP BOS ? Znalazłem tu jakieś informacje i chciałbym coś więcej wiedzieć. Czy każda firma transportowa powinna mieć wykupione takie ubezpieczenie? czy jest ono dobrowolne bo chyba wlaśnie można ale nie trzeba go posiadać tak? jak sprawdzić czy dana firma je ma?
Awatar użytkownika
salomea
Posty: 63
Rejestracja: 06 paź 2019, 20:14

Re: Polisa OCP - po co ?

Post autor: salomea »

Jeśli naprawdę szukacie ciekawego ubezpieczenia to warto wejść na stronęhttp://Mojapolisaonline.pl i skorzystać z tego ubezpieczenia. Sam już nie raz korzystałem z tego ubezpieczenia i naprawdę nie narzekam. Teraz mojego bardzo dobrego przyjaciela namawiam na ubezpieczenie.
Mróz

Re: Polisa OCP - po co ?

Post autor: Mróz »

Każdy ma jakieś inne oczekiwania, więc chyba najlepsza w tym wypadku będzie porównywarka ofert oc, chociażby https://najtansze-ubezpieczenia.pl/według mnie porównuje największe towarzystwa ubezpieczeniowe, na pewno coś się wybierze. Polecam Wam zajrzeć pod ten link, bo naprawdę warto.
kłosek

Re: Polisa OCP - po co ?

Post autor: kłosek »

Fajnie, że poruszony jest ten temat bo myślę, że wiele osób zaciekawi. Nie często spotykane ubezpieczenie. Zerknij na https://unilink.pl/porady/co-to-jest-in ... zpieczenia na czym polega indeksacja składki - z upływem czasu mozna na tych samych warunkach zmniejszyć albo zwiększyć cenę, kwestia poznania warunków kiedy na tych samych warunkach ubezpieczenia
Marta_Ś

Re: Polisa OCP - po co ?

Post autor: Marta_Ś »

Cześć wszystkim, jeżeli ktoś szuka ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia komunikacyjnego lub nieruchomości to warto skorzystać z zaufanej agencji. Szeroki wybór polis jest uhttp://Mojapo(...)ine.pl. Możliwość wyporu spośród wielu ofert ubezpieczenia dopasowanego indywidualnie do każdego klienta.
Żaneta

Re: Polisa OCP - po co ?

Post autor: Żaneta »

Niestety ja nie bardzo znam się jeszcze na ubezpieczeniach, ale jak najbardziej cały czas się uczę tej tematyki. Muszę przyznać, że bardzo fajnie na stronie https://kioskpolis.pl/bonus-malus/ wyjaśniono czym jest bonus malus oraz jak on w ogóle działa. Jak dla mnie było to coś całkowicie nowego.
Awatar użytkownika
biznesowy79
Posty: 106
Rejestracja: 12 maja 2020, 15:25

Re: Polisa OCP - po co ?

Post autor: biznesowy79 »

nolo pisze: ↑16 lip 2020, 14:58 Po co właściwie jest polisa OCP BOS ? Znalazłem tu jakieś informacje i chciałbym coś więcej wiedzieć. Czy każda firma transportowa powinna mieć wykupione takie ubezpieczenie? czy jest ono dobrowolne bo chyba wlaśnie można ale nie trzeba go posiadać tak? jak sprawdzić czy dana firma je ma?
Moim zdaniem firma transportowa powinna współpracować z firmą, która zajmuje się kompleksową obsługą firm transportowych. Dzięki bardzo dobrej znajomości księgowości przez naszych pracowników i dużemu doświadczeniu możemy świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. MaWo wprowadza również wiele nowości jak telefon alarmowy czy aplikację, która pobiera dane z karty kierowcy i je archiwizuje. Jest ona dodatkowo bardzo oszczędna, ponieważ aktualizuje dane dopiero po połączeniu z siecią wifi. Takie rozwiązania dla biznesu są niezwykle przydatne i pomocne między innymi w rozliczeniu czasu pracy kierowcy.
ODPOWIEDZ