Oryginalne pomysły na aranżację

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Awatar użytkownika
rita
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Oryginalne pomysły na aranżację

Post autor: rita »

Cześć, myślę o niewielkim remoncie mieszkania. Chcę też poprawić akustykę, żeby jeszcze lepiej słuchało się muzyki. Słyszałam, że panele absorbujące w takim wypadku się przydadzą. Dodatkowo bardzo ładnie wyglądają na ścianach, bo mają modne wzory. Można też wybrać własny wzór. Tutaj przykład https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pan ... styczne-2/ . Uważacie, że to dobre rozwiązanie?

hcl na
Ruśkowska 34

Re: Oryginalne pomysły na aranżację

Post autor: Ruśkowska 34 »

Mi bardzo podobają się obrazy namalowane przez wybitnych artystów takie jak claude monet dzieła. Urzekł mnie obraz martwa natura ze Słonecznikami. Po mimo tego, ze słoneczniki można mieć na co dzień, ten obraz ma w sobie "to coś". Doskonale sprawdzi się do pokoju dziennego, czy też kuchni.
tróc

Re: Oryginalne pomysły na aranżację

Post autor: tróc »

W sumie nie mam pomysłów na stylizacje, ale jeśli można, to może coś poradzicie? Chodzi o takie coś jak stara cegła na ścianie ? Czy waszym zdaniem należy się ogólnie coś takiego zrobić? Czy może jednak to nie jest dobry plan? Nie mam za bardzo pewności, co będę robić, ale może wy mi poradzicie. Jestem otwarta na różne opcje, wart to sobie zapamiętać.
tośka

Re: Oryginalne pomysły na aranżację

Post autor: tośka »

My niedawno robiliśmy generalny remont w domu dlatego też wybraliśmy parkiet panelowy firmy balticwood w promocji . Okazał się bardzo solidny, wytrzymały, więc jak najbardziej warto na niego postawić. Na pewno będziecie zadowoleni z dokonanego wyboru.
kawuśka

Re: Oryginalne pomysły na aranżację

Post autor: kawuśka »

Teraz wszystkie oryginalne pomysły stają się sławne, przez co przestają być oryginalne. Kilka lat temu wpadłam na myśl, aby do swojego mieszkania zakupić płytki z cegły rozbiórkowej. Tak więc kupiłam. Niestety moje życie troszkę się posypało i nie miał kto mi ich położyć, a nie miałam zbytnio głowy do wynajmowania kogoś, kto by to zrobił. Teraz widzę, że coraz więcej osób ma w domach takie płytki.
Popeye

Re: Oryginalne pomysły na aranżację

Post autor: Popeye »

Zadbaj o swój ogród z naszymi akcesoriami ogrodowymi wykonanymi z materiałów pochodzących z recyklingu. Te produkty są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale także dodadzą uroku każdej zielonej przestrzeni. Więcej na temat naszej oferty znajdziesz na https://multyhome.eu/ co pomoże Ci w kreowaniu zrównoważonego i pięknego ogrodu.
ODPOWIEDZ