Jak reklamować pożyczki przez internet?

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Dioniza

Jak reklamować pożyczki przez internet?

Post autor: Dioniza »

Witajcie!

Przychodzę do Was z prośbą o porady. Posiadam stronę internetową https://pozyczkase.pl/ z pożyczkami, rankingami tych pożyczek oraz opiniami pożyczkodawców. Zacząłem robić SEO samodzielnie. SEO dla tych co nie wiedzą to pozycjonowanie. Ale do sedna. Chciałbym trafić z tą stroną dla osób poszukujących chwilówek jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Na reklamę internetową mnie nie stać, aczkolwiek pomyślałem o ulotkach. Czy to legalne zestawienie - pożyczki + ulotki? Proszę o porady!
dawajpyska

Re: Jak reklamować pożyczki przez internet?

Post autor: dawajpyska »

Myślę, że odpowiednie kredytowanie to jest stan umysłu i nie trzeba się nad tym mocno nachylać, ale jednak podstawowa wiedza się przyda, jak na przykład to, by doradca finansowy Rybnik https://specfinansowy.pl/ nam sprawdził odpowiednie kredytowanie. Moim zdaniem naprawdę warto zadbać o swoje finansowe sprawy.
gadder

Re: Jak reklamować pożyczki przez internet?

Post autor: gadder »

Sama się zastanawiam nad tym, bo mam wrażenie, że nie można po prostu powiedzieć nic specjalnie odnośnie jakiś problemów. I jeśli już, to dla mnie naprawdę sporo podpowiedzi to moja głowa. I dlatego wiem, że konstrukcje reklamowe Lublin mogą nam odpowiadać. Jestem pewna, że warto ro po prostu rozważyć. Co wy na to?
ODPOWIEDZ