dobry prawnik

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
paź

dobry prawnik

Post autor: paź »

Dobry prawnik - co to Waszym zdaniem oznacza? Ma być bezwzględny i bezduszny czy wręcz przeciwnie: pełen empatii i zrozumienia? Skuteczny czy szczery i życzliwy? Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?
Awatar użytkownika
laptopa
Posty: 63
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:12

Re: dobry prawnik

Post autor: laptopa »

Uczciwy i zaangazowany przede wszystkim. Majacy doswiadczenie i umiejacy wykorzystac kruczki prawne, by pomoc swojemu klientowi :) Ja moglabym polecic kontakt z panem mecenasem Weglowskim. Mialam okazje z nim wspolpracowac przy sprawie rozwodowej i cywilnej potem i naprawde solidna pomoc
Rafał123311

Re: dobry prawnik

Post autor: Rafał123311 »

Ogólnie to w internecie można znaleźć naprawdę dużo kancelarii prawnych. Np. na stronie https://wolczkiewicz.pl/oferta/restrukturyzacja/ znajduje się kancelaria ale nie miałem z nią do czynienia, więc nie doradzę czy jest warta uwagi.
maro
Posty: 55
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:01

Re: dobry prawnik

Post autor: maro »

Dobry prawnik to ktoś zaangażowany w powierzoną mu sprawę. Na którym mamy pewność, że możemy polegać. Tacy właśnie prawnicy są w https://cleverstep.pl/ gdyby ktoś szukał pomocy z kredytem we frankach. Tym bardziej warto, że teraz prawo jest po stronie frankowiczów. Tylko trzeba wiedzieć co trzeba po kolei zrobić, dlatego pomoc prawna się przyda.
Awatar użytkownika
biznesowy79
Posty: 106
Rejestracja: 12 maja 2020, 15:25

Re: dobry prawnik

Post autor: biznesowy79 »

Dobra kancelaria adwokacka Wrocław, jest prowadzona przez pana Wojciecha Krzysztoporskiego. Ma on duże doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych, jak i rozwodów, czy spraw związanych z prawem rodzinnym. Cechuje go przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i profesjonalizm.
gódzialska

Re: dobry prawnik

Post autor: gódzialska »

Jeśli szukasz kancelarii z doświadczeniem, która udzieli porady prawnej nauczycielowi w zakresie oświaty to koniecznie odezwij się do kancelarii https://www.kancelariasloneczna.com.pl/ z Radomia gdzie są wyspecjalizowani w tej dziedzinie. Oferują kompleksową i profesjonalną pomoc prawną.
weronką

Re: dobry prawnik

Post autor: weronką »

Hm, co dla Ciebie jest dobry prawnik? Bo ja chyba stawiłabym na pomoc związaną z kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Tego typu radca prawny bardzo Ci pomoże, znajdzie kilka ciekawych paragrafów, pod które będzie mógł podsunąć waszą sprawę. Ja sama kompletnie bym się na to nie porwała.

nlgi 2
Maryśka Zyra

Re: dobry prawnik

Post autor: Maryśka Zyra »

Jesteśmy młodymi prezesami firmy i ze względu na brak doświadczenia, w naszej księgowości pojawiało nie dużo błędów. Niektóre z nich musieliśmy wyjaśniać korzystając z pomocy prawników. Od pewnego czasu korzystamy z programu, który monitoruje faktury. Faktura korygującą w jpk https://jpk-insight.pl/7-najczesciej-po ... ikach-jpk/, jest bardzo łatwa do wystawienia. Jeśli pojawi się jakiś błąd, jest on od razu widoczny.
rowis

Re: dobry prawnik

Post autor: rowis »

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://lexsecure.pl/jak-dzialamy na temat opieki prawnej. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Taki wydatek jest naprawdę niewielki, a może przynieść wiele korzyści. W ten sposób można uniknąć kłopotów.
DamianJG

Re: dobry prawnik

Post autor: DamianJG »

Kancelaria Adwokacka w Jeleniej Górze Adwokat Beaty Adamczyk to miejsce, gdzie uzyskasz kompleksową i skuteczną pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego, gospodarczego jak i karnego. Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych, biznesowych, osoby prawne i instytucje publiczne. Udzielamy porad prawnych, a także reprezentujemy Naszych Klientów przed organami ścigania, Prokuraturą i Sądami. Na rynku prawniczym działamy od 2013 roku. Przez te wszystkie lata przyświecał nam tylko jeden cel – pomóc drugiemu człowiekowi. Wiemy, że życie nie zawsze jest łatwe, że niesie wiele przeciwności losu, ale wiemy również, że wielu problemom można zaradzić. Chęć niesienia wsparcia cenimy najbardziej, dlatego Kancelarię Adwokacką w Jeleniej Górze tworzą ludzie – dla ludzi. Za nadrzędne stawiamy sobie zrozumienie problemu klienta, bo wiemy, że tylko wnikliwa jego analiza może przynieść oczekiwane rezultaty. Jeśli szukacie adwokat Jelenia Góra - nie możecie lepiej trafić. Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w prawie rodzinnym. Do spraw tego rodzaju należą m.in.: sprawy o rozwód, separację, alimenty, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, władzy rodzicielskiej czy ustalenie ojcostwa. Sprawy tego zakresu wymagają ogromnego doświadczenia, wiedzy i idealnie dobranej taktyki procesowej. Nie bez znaczenia pozostają również umiejętności mediacyjne i negocjacyjne, czego Naszym adwokatom nie brakuje. Adwokat Beata Adamczyk wpisana jest również na listę stałych Mediatorów Sądowych prowadzoną przy Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze.
ODPOWIEDZ