Skuteczne zarabianie

Polecamy strony, reklamujemy, rekomendujemy.
Awatar użytkownika
krzysiek69
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 19:10

Skuteczne zarabianie

Post autor: krzysiek69 »

Zarabiaj pieniądze i nie martw się o jutro. Pozaj FireAds.
hej

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: hej »

A myślicie, że fundusz parasolowy to fajna opcja oszczędnościowa? Zastanawiam się nad tym, ale jeszcze będę inne opcje chciał poznać. W sumie mam trochę do zainwestowania, ale nie chciałbym bez sensu się wpakować, stąd to takie pytanie do was. Pomożecie?
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Ona »

A kto z Was ma jakieś doświadczenia w zarabianiu za granicą? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-francja/ sporo ofert pracy właśnie w tym kraju i pomyślałam, że może warto byłoby się na taki wyjazd zdecydować... co Wy o tym sądzicie?
kaśka

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: kaśka »

Najlepiej za granice wyjechać :D Tam własnie zarobki sa konkretne i solidne. Powiem tak najlepiej zainwestować w http://hollandcontracting.pl Mają genialne oferty pracy za granicą
Awatar użytkownika
kowina8
Posty: 111
Rejestracja: 13 paź 2019, 16:19

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: kowina8 »

a może warto zainwestować swoje oszczędności w XTB tam macie swietne mozliwosci.Tam naprawdę można wyciągnąć godziwe pieniądze. Potrzebny jest tylko zdrowy rozsądek.
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 46
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Matrion »

Znaleźć dobrą pracę, to jest mój cel aktualnie. Jak już to osiągnę to wiele więcej mi nie trzeba, choć i tak wiem, że są możliwości na dodatkowy zarobek, poza pracą. Ofert pracy jest trochę mniej niż przed pandemią, no ale to normalne przecież. Takie portale jak https://rzeszow.geopraca.pl/oferty-pracy/podkarpackie/ są pomocne w poszukiwaniach, ja szukam czegoś na podkarpaciu, najlepiej w Rzeszowie
Łapka

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Łapka »

Jeżeli chciałybyście sobie jakoś dorobić do wypłaty, to proponuję wam zainteresować się ofertą pracy dodatkowej jako konsultantka kosmetyczna. Tutaj www.konsultantka.pl/kontakt/ możecie przeczytać na ten temat trochę więcej. Myślę, że to ciekawa opcja zarobku, a przy tym nie nadwyręża was czasowo :)
ODPOWIEDZ