Poznań nieruchomości

Polecamy strony, reklamujemy, rekomendujemy.
Długi

Poznań nieruchomości

Post autor: Długi »

Witam :)
Zastanawiam się czy lepiej jest sprzedać mieszkanie z jakimś znanym biurem nieruchomości czy przez internet samemu? Nie wiem gdzie będzie najlepiej. Samemu więcej mogę zyskać, ale też czas, formalności itp. Jak wy sprzedaliście swoje mieszkania? Poznań mnie interesuje.
RobertŻ

Re: Poznań nieruchomości

Post autor: RobertŻ »

Moi rodzice dom sprzedawali ponad rok. Więc jeśli chcesz tyle czekać to możesz samemu. My z kolei mieszkanie sprzedawaliśmy w Poznaniu i po 5 miesiącach już wszystko było sfinalizowane. Na pewno dobrze jest poznać kilka konkretnych ofert. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://tobism.pl/. To świetne biuro nieruchomości w Poznaniu
Jaruś

Re: Poznań nieruchomości

Post autor: Jaruś »

W sumie ja nie mogę wyrazić opinii na temat tego rynku nieruchomości w tym mieście, gdyż go po prostu nie znam. Jestem zdania, że bardzo fajnie za to współpracuje się z firmą http://kasa-za-m.pl/ która bez najmniejszego problemu skupuje wszelkiej maści nieruchomości. Jak dla mnie takie rozwiązanie było bardzo optymalne.
Awatar użytkownika
lukass
Posty: 28
Rejestracja: 13 gru 2019, 22:10

Re: Poznań nieruchomości

Post autor: lukass »

Chciałabym sprzedać mieszkanie ale mam problem bo w pewnej części należy ono także do mojego wuja. Ciężko jest nam dojść do porozumienia by przeprowadzić zniesienie współwłasności nieruchomości . Z tego co przeczytałam istnieje możliwość sprzedaży swojego udziału do skupu nieruchomości i to praktycznie od ręki. A postępowanie znoszące współwłasność może trwać nawet kilka lat.
glamka
Posty: 53
Rejestracja: 19 cze 2019, 13:47

Re: Poznań nieruchomości

Post autor: glamka »

Sprzedawać mieszkanie jest najwygodniej przez biuro nieruchomości ale kupowanie to już inna sprawa. Ja wolę kupować bezpośrednio od dewelopera. Zdecydowałam się na osiedle które buduje Atal bo mam zaufanie do tego dewelopera, odpowiada mi też cena mieszkania i lokalizacja
Grześ

Re: Poznań nieruchomości

Post autor: Grześ »

Akurat ja nie znam rynku nieruchomości w tym mieście, gdyż całe życie mieszkałem w Warszawie. Jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest na pewno sprawna i szybka sprzedaż naszej nieruchomości. Ja mogę polecić współpracę z http://transakcja24h.pl/ gdyż oni bez problemu takie rzeczy skupują.
Ćwiek

Re: Poznań nieruchomości

Post autor: Ćwiek »

Osobiście nie znam tego rynku nieruchomości więc również nie bardzo mogę nic na ten temat powiedzieć. Za to jestem zdania, że gdy chcemy w dość krótkim czasie sprzedać mieszkanie to jest fajne rozwiązanie. Ja skontaktowałem się z firmą http://kasa-za-m.pl/ i w sumie oni skupili moje mieszkanie bez zastanowienia.
Wąski

Re: Poznań nieruchomości

Post autor: Wąski »

W sumie co by nie mówić to jak najbardziej samo posiadanie nieruchomości na pewno jest czymś fajnym. Ja także całkiem niedawno miałem okazję w końcu szybko sprzedać moje mieszkanie. Zgłosiłem się bezpośrednio do firmy https://transakcja24h.pl/ i jak się okazało to właśnie oni skupili ode mnie tą nieruchomość.
Wieśko

Re: Poznań nieruchomości

Post autor: Wieśko »

Ja również nalezę do osób które niestety nigdy nie miały nic wspólnego z rynkiem nieruchomości w tym obszarze. Za to przy okazji chciałbym zachęcić każdego do współpracy z firmą https://kupujemym.pl/ jeśli zależy nam na szybkiej sprzedaży danej nieruchomości. tak naprawdę to właśnie oni skupują je za gotówkę.
Grażyna

Re: Poznań nieruchomości

Post autor: Grażyna »

Również kiedyś brałam tą lokalizację pod uwagę, ale jednak los chciał, że zamierzam osiąść w Lublinie. Jestem właśnie na etapie poszukiwania dla naszej rodziny fajnego mieszkania w nowym budownictwie. Po przejrzeniu ofert w https://wybierzdewelopera.pl/inwestycje/lublin/ już wiem która inwestycja deweloperska będzie dla nas najbardziej optymalna.
ODPOWIEDZ