Klinika Stomatologiczna Wejherowo

Polecamy strony, reklamujemy, rekomendujemy.
Zadowolony Pacjent

Klinika Stomatologiczna Wejherowo

Post autor: Zadowolony Pacjent »

Cześć! Założyłem ten wątek aby podzielić się z Wami opinią na temat kliniki stomatologicznej https://verdeclinic.pl/dentysta-wejherowo/.

Dawno nie byłem w miejscu, w którym da się poczuć, że zdrowie pacjenta jest najważniejsze. Przypominam sobie te wszystkie wizyty na uwielbiany przez wszystkich NFZ, a nawet te prywatne gdzie lekarz swoim podejściem nie sprawiał wrażenia, że chce leczyć pacjenta a raczej na nim zarobić. Dobrze, że czasy się zmieniają!

Owy gabinet stomatologiczny o którym mowa poleciła mi znajoma. Jako że od jakiegoś czasu skarżyłem się na własny uśmiech, chciałem coś z tym zrobić. Wstępny rekonesans w internecie podpowiedział mi, że istnieje cyfrowe projektowanie uśmiechu tzw DSD, które jest symulacją uśmiechu by pacjent mógł zobaczyć co przyniesie leczenie. Wydawało mi się, że gabinet dysponujący takim sprzętem musi mieścić się poza granicami naszego państwa, och jak się myliłem!

Umówiłem się na wizytę do Verde Clinic i już od progu wiedziałem, że medycyna stomatologiczna poszła do przodu o kroki milowe, tylko ja nie zwróciłem na to uwagi!

Powiem szczerze, zdecydowałem się na DSD i na zaproponowane leczenie, które miało doprowadzić do oczekiwanego efektu. Wyszło wyśmienicie! Udało się! Całe leczenie i modelowanie zębów zostało poprowadzone wzorowo i skutecznie. To była jedna z najlepszych inwestycji w siebie! Opieka którą zostałem otoczony nie zostawiła wątpliwości, że trafiłem do najlepszego gabinetu w całej Polsce!

Dlatego jeśli szukacie kliniki, która przeprowadzi leczenie skuteczne i jednocześnie chcę dla pacjenta jak najlepiej, koniecznie wsiadajcie w samochód, pociąg, a nawet samolot i wybierzcie się do Wejherowa!