Gazowe ogrzewanie domu - warto ?

Polecamy strony, reklamujemy, rekomendujemy.
Luśka1

Gazowe ogrzewanie domu - warto ?

Post autor: Luśka1 »

Sposobów na ogrzanie domu jest przynajmniej kilkanaście. Wybierać można spośród różnych technologii, urządzeń i rodzaju wykorzystywanego paliwa. W ogromie możliwości, warto postawić na rozwiązania ekonomiczne, bezobsługowe i przy okazji przyjazne dla środowiska naturalnego. Jakie waszym zdaniem ogrzewanie będzie najlepsze ? Według mnie gazowe .
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: Gazowe ogrzewanie domu - warto ?

Post autor: Matrion »

Fajnie, że interesujecie się takim sposobem ogrzewania domu, sprawdza się to znakomicie i też coraz więcej osób decyduje się na pompy ciepła, głównie powietrzne. Ziemne, głębinowe są może i lepsze, no ale koszt robienia odwiertów odstrasza zaineresowanych. Po pomoc w sprawie dobrania, sprzedaży, też i montażu pomp ciepła zgłoście się do firmy Erco Łódź, ja u nich wszystko załatwiałam i poszło sprawnie i przyjemnie.
Ktoś

Re: Gazowe ogrzewanie domu - warto ?

Post autor: Ktoś »

Będąc w temacie ogrzewania, na jaką metodę najlepiej się zdecydować? Myślałam wstępnie o nagrzewnicy olejowej https://www.kominki-ferretti.pl/kategor ... e-olejowe/ Możecie mi powiedzieć, czy opłaca się w to zainwestować? Jeżeli macie jakieś doświadczenie, to będę wdzięczna za odpowiedź :)

kaloryfery purmo ceny
łukasz

Re: Gazowe ogrzewanie domu - warto ?

Post autor: łukasz »

ja ogrzewam za pomocą pelletu, dla mnie jest to najlepsza opcja. Zamawiam sprawdzony i certyfikowany pellet od http://www.maximer.pl/ dzięki czemu mam pewność co do jego jakości, oprócz tego jest bardzo wydajny, także niewielka ilość wystarcza mi na długi czas
Marianek

Re: Gazowe ogrzewanie domu - warto ?

Post autor: Marianek »

Wszystko zależy również od tego jakie my tak naprawdę mamy potrzeby i ja jestem zdania, że również bardzo ważną opcją jest to aby każdy z nas wiedział co chce u siebie mieć. Jak myślicie nad pompą ciepła Kaisai to chcę powiedzieć, że są one produkowane w Chinach, a nie w Japonii.
ODPOWIEDZ