Dobry serwis agd w Krakowie

Polecamy strony, reklamujemy, rekomendujemy.
Awatar użytkownika
izabela
Posty: 30
Rejestracja: 05 lip 2019, 10:23

Dobry serwis agd w Krakowie

Post autor: izabela »

Przeczytałam wiele pozytywnych opinii klientów http://pomoc-agd-krakow.pl/ i sama zwrócę się do nich o pomoc. Zepsuł mi się mikser i nie wiedziałam, gdzie w Krakowie znajdę dobrego specjalistę. W końcu tak dużo osób musi mieć rację. i sprawdziło się. Naprawili, nie zapłaciłam dużo i polecam.
Awatar użytkownika
rossi
Posty: 49
Rejestracja: 14 paź 2019, 11:15

Re: Dobry serwis agd w Krakowie

Post autor: rossi »

A może warto byłoby kupić nowy sprzęt, zamiast naprawiać stary? Czasami niewiele dołożysz i możesz mieć coś w pełni sprawnego. Tak przykładowo teraz mam z wyciskarką, która mi siadła. Planuje kupić coś nowego. Już rozglądnęłam się to tu, to tam i znalazłam idealny dla siebie model hurom. Według mnie jest najlepszy.
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2020, 11:19

Re: Dobry serwis agd w Krakowie

Post autor: Paul »

Dobrze radzisz.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Dobry serwis agd w Krakowie

Post autor: Ona »

A czy zepsuł się Wam kiedykolwiek ekspres do kawy? Jeśli coś takiego by się Wam przytrafiło, to polecam skontaktować się z firmą https://klinikaekspresow.pl/siemens. Kurier sam przyjedzie i odbierze od Was zepsuty sprzęt, nie musicie nawet ruszać się z domu ;)
Kajtek

Re: Dobry serwis agd w Krakowie

Post autor: Kajtek »

Podzielę się swoim doświadczeniem, odnośnie serwisu. Dodam, iż jestem zwolennikiem naprawy sprzętów. Ostatnio zepsuła mi się lodówka, wezwałem serwis http://www.naprawalodowek-krakow.pl/
jestem bardzo zadowolony, fajny kontakt z serwisantem, awaria została sprawnie usunięta, lodówka działa, koszt niewielki. Polecam
ODPOWIEDZ