Zarządzanie nieruchomościami ANDRZEJ BOROWICZ

Poznałeś nową firmę i chcesz się dowiedzieć, co mają o niej do powiedzenia inni? Zajrzyj tutaj i rozwiej swoje wątpliwości.
zxc

Zarządzanie nieruchomościami ANDRZEJ BOROWICZ

Post autor: zxc »

Zarządzanie nieruchomościami ANDRZEJ BOROWICZ - "Zarządzanie Nieruchomościami Andrzej Borowicz" – to firma zajmująca się obsługą rynku nieruchomości. Ofertę kieruje do Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych, właścicieli nieruchomości komercyjnych, osób prywatnych. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, które potrzebują wsparcia w procesie zarządzania nieruchomościami, jak i do Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Niezależnie więc od tego, do której grupy należysz, skontaktuj się z nami już teraz i ustal idealnie dobrane warunki oraz zakres współpracy.
agbee

Re: Zarządzanie nieruchomościami ANDRZEJ BOROWICZ

Post autor: agbee »

Na pewno jakiegoś zarządcę musicie ogarnąć, bo bez tego nic się nie uda. Dodatkowo podpowiem Wam, że obsługa prawna wspólnot może być pomocna. Jestem pewna, że będziecie w tym względzie dopracowani i dopasowani. To ma Wam dawać sporo niezależności, ale sprawdzajmy, co tak naprawdę jest dla nas, a co nie. No i jak to ogarnąć.
ODPOWIEDZ