Markizy - BobiDecor

Poznałeś nową firmę i chcesz się dowiedzieć, co mają o niej do powiedzenia inni? Zajrzyj tutaj i rozwiej swoje wątpliwości.
Markizy - BobiDecor

Markizy - BobiDecor

Post autor: Markizy - BobiDecor »

Markizy W ofercie BobiDecor znajdują się m.in. rolety zewnętrzne i rolety wewnętrzne na wymiar, żaluzje poziome drewniane, aluminiowe, a także fasadowe, zasłony, plisy i verticale (żaluzje pionowe). Szeroki wybór różnych rodzajów rolet rzymskich, dzień noc, dachowych, plisowanych oraz w kasetach, pozwala dopasować je do każdego charakteru wnętrza i dowolnej aranżacji.
qwe

Re: Markizy - BobiDecor

Post autor: qwe »

Markizy - BobiDecor pisze: 02 lis 2021, 9:13 Markizy W ofercie BobiDecor znajdują się m.in. rolety zewnętrzne i rolety wewnętrzne na wymiar, żaluzje poziome drewniane, aluminiowe, a także fasadowe, zasłony, plisy i verticale (żaluzje pionowe). Szeroki wybór różnych rodzajów rolet rzymskich, dzień noc, dachowych, plisowanych oraz w kasetach, pozwala dopasować je do każdego charakteru wnętrza i dowolnej aranżacji.
Szukałam odpowiednich markiz do domu, bo w kuchni będzie położona cegła na ścianę i do tego coś musze dopasować, a to wcale nie jest łatwe. Wiele elementów do tego nie pasuje i to największy problem. Stąd właśnie mam nadzieję, że na forum ktoś mi podpowie, co można, a czego nie. Jak uważacie, co będzie do tego bezwarunkowo pasować? :D
ODPOWIEDZ