własna kawiarnia

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

własna kawiarnia

Post autor: ryska »

Prowadzę swoją kawiarnię już kilka lat i nauczyłam się, że jeden powód sukcesu to oczywiście dobra kawa, ale drugi to wystrój, bo musi tam być miło spędzać czas dla klientów. Jak rok temu musiałam wymienić blaty, by utrzymać wysoki standard wykończenia, zdecydowałam się na ofertę https://dominova.com.pl/blaty-do-kawiarni-cat-172 . Jest tam w czym wybierać, a do tego mają dobre ceny tym bardziej w odniesieniu do wysokiej jakości.
Renuś

Re: własna kawiarnia

Post autor: Renuś »

Posiadając własną kawiarnie na pewno produkujesz bardzo dużo fusów. Wykorzystujesz je w jakiś sposób? Wiele osób posypywało tym zimą chodniki, zamiast piasku z solą. Na stronie poradnika ogrodniczego https://www.ogarnijogrod.pl/ czytałam, że dla wielu roślin kwasolubnych, fusy po kawie są świetnym nawozem.
Figaaś

Re: własna kawiarnia

Post autor: Figaaś »

Tutaj wszystko jest istotne. Praktycznie każdy szczegół ma znaczenie. Niektórzy myślą, że wystarczy mieć pyszne jedzenie i to wystarczy. Otóż nie wystarczy! Żeby w kawiarni wypić kawę i zjeść pyszne ciacho, trzeba się też tam dobrze czuć. Wystrój ma ogromną siłę przywoływania klientów, tak samo jak zastawa. Tutaj polecam zainwestować w porcelanę https://www.indelo.pl/porcelana-florina-cat-337. Prowadzimy z mężem kawiarnię od kilkunastu lat, więc wiem co mówię.
Olka Ś

Re: własna kawiarnia

Post autor: Olka Ś »

Potwierdzam. Ważne są także wizualne aspekty wystroju. Same jedzenie to w dzisiejszych czasach niestety za mało. Trzeba się bardziej postarać, żeby klient był zadowolony, a co najważniejsze żeby zechciał do nas wracać. My również postawiliśmy na ładny wystrój i zastawę stołową.
ODPOWIEDZ