własna firma

Miejsce na inne tematy.
gość

własna firma

Post autor: gość »

Warto pomyśleć o biznesie związanym z przemysłem. Może produkcja narzędzi? Wtedy przyda się Wam na pewno stal narzędziowa. Polecam w tym celu zajrzeć na stronę https://virgamet.pl/60crmov185-1-2358-stal-narzedziowa . A wy jakie prowadzicie biznesy? Jak wam idzie?
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: własna firma

Post autor: ryska »

Od 5 lat prowadzę własną szkołę językową i to była dobra decyzja. Angielski jest coraz bardziej wymaganym językiem zawodowo, więc młodzi zawczasu chcą się uczyć. Jednak jest wybór, własna działalność czy franczyza :p https://www.wsb.com.pl/wlasna-szkola-je ... co-wybrac/ . Ja wybrałam tą pierwszą opcję, bo jako początkujący napotkał bym na wiele błędów a tak to miałam wiele cennych wskazówek jak i wytycznych.
mośka

Re: własna firma

Post autor: mośka »

W sumie ja Wam powiem, że sama z biznesem zaczynam i nie wiem do końca, co robić. Czy dopilnowanie tych https://awesometn.com/kluczowe-terminy- ... iebiorcow/ terminów jest takie kluczowe? Co w związku z tak zwanym biznesem początkującym? Czy są jakieś luzy, jeśli tylko komuś się zapomni?
Błażej

Re: własna firma

Post autor: Błażej »

Powadząc własna firme bardzo waznym elementem jest płynność finansowa. Faktoring https://www.kurierzamojski.pl/2021/04/0 ... owa-firmy/ jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw poszukujących szybkich źródeł finansowania – pieniądze za faktury Klient otrzymuje praktycznie od ręki, ponieważ faktor płaci za fakturę w dniu, w którym jest przekazana przez klienta.
Awatar użytkownika
Anabelle
Posty: 41
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:28

Re: własna firma

Post autor: Anabelle »

Gdy zakładamy własną firmę to musimy zwracać uwagę na wiele różnych kwestii. Jeśli celem naszej firmy będzie dbanie o osoby starsze lub chore, to będziemy potrzebować odpowiedniego wyposażenia i personelu. Takie łóżka rehabilitacyjne będą niezbędne w takiej firmie, podobnie jak wykwalifikowani lekarze oraz pielęgniarki.
aliś

Re: własna firma

Post autor: aliś »

Jeśli planujecie zatrudniać pracowników i poszukujecie firmy, która wam pomoże przy rekrutacji, aby znaleźć idealnych kandydatów, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://hrk.pl/pl/dla-klienta/ocena-i-r ... ent-centre . Nie da się ukryć, że mają kompleksowy zakres usług w tym zakresie. Poza tym znają się na tym co robią i to jest bardzo ważne.
kołka

Re: własna firma

Post autor: kołka »

We własnej firmie, a szczególnie na linii produkcyjnej bardzo ważne jest to jak działa wam sprzęt. Pomyślcie o odpowiedniej automatyce z https://www.panrobot.com/ , takie maszyny bardzo wam pomogą. Z resztą porozmawiajcie z przedstawicielem takiej firmy, jestem przekonana, że wyjaśni wam wszystko.
Jurkaś

Re: własna firma

Post autor: Jurkaś »

Ja również na ten moment już na poważnie myślę o własnej firmie i jestem zdania, że jak najbardziej na pewno jest to fajna sprawa ją posiadać. Bardzo podoba mi się to co przeczytałem na stronie https://odfreelancera.pl/kiedy-freelanc ... spodarcza/ gdyż w tym artykule wyjaśniono kiedy freelancer powinien założyć działalność.
Awatar użytkownika
mariola93
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:36

Re: własna firma

Post autor: mariola93 »

Jeśli macie własną firmę, to na pewno trzeba ją rozwijać, żeby przynosiła duże dochody. Sporo można zarobić na zasadzie franczyzy. Teraz wiele znanych marek działa na takiej zasadzie i szuka partnerów w całym kraju. Można szybciej rozwinąć firmę, a przy okazji skorzystać z innowacyjnych porad od ekspertów marek. Listę firm znajdziecie tu https://franczyzawpolsce.pl .
Mośka

Re: własna firma

Post autor: Mośka »

Kiedy już decydujemy się na własną firmę to moim zdaniem na pewno również musimy wiedzieć co nieco o tym jak zarządzać różnymi projektami. Jestem zdania, że bardzo dobrze do tych zadań sprawdza się system https://www.connecto.pl/projekty/ dzięki któremu nasze projekty będą bardzo uporządkowane.
ogóreczek

Re: własna firma

Post autor: ogóreczek »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl
Adeśka

Re: własna firma

Post autor: Adeśka »

W takim razie jeżeli zależy Wam przede wszystkim na skuteczności i jednocześnie rozwoju swojego biznesu to weźcie pod uwagę wskazówki przygotowane przez artykuł https://www.koronakarkonoszy.pl/blog-dl ... egracyjne/ w którym znajdziecie wiele ćwiczeń integracyjnych dla zespołu. Po pandemii jest sporo problemów z tym jak zgrać zespół. Jednak jak się okazuje po kilku godzinach, czy weekendzie uda się o to odpowiednio zadbać i tym samym rozwijać ekipę. Pozdrawiam serdecznie!
Łgarz

Re: własna firma

Post autor: Łgarz »

Kiedy ktoś decyduje się na to aby mieć własną firmę to moim zdaniem również powinien wiedzieć co nieco na temat zatrudniania pracowników. Mi spodobało się to co przeczytałem na stronie https://leasingteam.pl/centrum-prasowe/ ... zastepstwo i faktycznie pracownik na zastępstwo także może być ciekawym rozwiązaniem.

gdzie znajduje sie pecherzyk zolciowy
ODPOWIEDZ