USG

Miejsce na inne tematy.
małwa

USG

Post autor: małwa »

Cześć, czy czasem się badacie? Jeśli tak, to na jakiej zasadzie? W sensie czekacie na wizyty na kasę chorych, czy jednak staracie się na przykład z leczeniem prywatnym? Ja sama nie wiem, co zrobię, bo jednak zależy mi na moim zdrowiu, ale jak zajdę w ciążę, to nie ma przebacz, muszę się na stałe leczyć. Chyba będę robić usg 3d Lublin prywatnie.
Baśka

Re: USG

Post autor: Baśka »

Ja ostatnio szukałam w swoim regionie ale usg kolana warszawa , gdzie by można było wykonać profesjonalnie badanie tego typu. Warto czasem szukać dobrych rozwiązań i sprawdzonych, ponieważ kolano to poważna rzecz. Czym szybciej zaczniemy leczenie tym lepszy efekt.
Martuś90

Re: USG

Post autor: Martuś90 »

USG to bardzo ważne i przydatne badanie, szczególnie dla kobiet w ciąży. Zwykłe usg jest już teraz w każdym gabinecie, ale warto, udać się do tej kliniki https://www.gyncentrum.pl/usg-3d-4d-hd-live,można w niej zrobić zarówno USG 3D, jak i 4D. To bardzo dokładne badanie i mnie w ciąży osobiście uspokoiło. No i mamy piękne zdjęcie naszego malucha, kiedy był jeszcze w brzuchu :)
zośka

Re: USG

Post autor: zośka »

Robiłam badanie usg z kontrastem czyli sonovaginografię w szpitalu Medicover. Skierował mnie na to badanie ginekolog bo podejrzewał że mam endometriozę. Dobrze że tak wcześnie tam trafiłam bo jakbym czekała dłużej musiałabym mieć bardzo skomplikowaną operację
żonkil90

Re: USG

Post autor: żonkil90 »

Na prywatne usg w Warszawie chodzę do Multimed na Grochowską. Już badałam tam tarczycę, regularnie mam usg dopochwowe (raz na rok), syn miał też badanie jąder. No i co mogę powiedzieć – profesjonalnie, kadra na wysokim poziomie, cenowo też ok. Nic dodać, nic ująć.
ODPOWIEDZ