Ułatwienie pracy w firmie

Miejsce na inne tematy.
Majlanś

Ułatwienie pracy w firmie

Post autor: Majlanś »

Zbieram pomysły - co możnaby dla Was ciekawego stworzyć co Wam ułatwi życie?
Siedzę w startupach.

Chętnie poczytam sobie o rozwiązaniach jakie warto jest wprowadzić i co Waszym zdaniem będzie najlepsze w firmie. Może ktoś coś ostatnio również wprowadził?
Ejanś

Re: Ułatwienie pracy w firmie

Post autor: Ejanś »

Poproszę prosty integrator łączący ze sobą w prosty sposób wszystko ze wszystkim. Fakturowanie, stany magazynowe, wystawianie ofert. I nie, to co jest na rynku nie jest ani proste ani nie rozwiązuje wszystkich (moich) problemów a jeśli ktoś uważa, że jest takie narzędzie to płacę od ręki 10k za wdrożenie.
Zastanawialem się ostatnio nad wprowadzeniem oprogramowania dedykowanego:
http://www.trinet.com.pl/oprogramowanie ... -dla-firm/
Dżony

Re: Ułatwienie pracy w firmie

Post autor: Dżony »

Faktycznie kiedy chcemy sobie ułatwić naszą pracę w firmie to jak najbardziej na pewno warto jest postawić na dobre rozwiązania IT. Osobiście polecam każdemu oprogramowanie z firmy https://www.connecto.pl/ które jak dla mnie sprawdza się znakomicie w każdej branży.
Kłódka

Re: Ułatwienie pracy w firmie

Post autor: Kłódka »

Jeśli poszukujecie w pewnej firmy, która tworzy oprogramowanie, a także doradza przedsiębiorcą i dzieli się swoją wiedzą, to Koniecznie sprawdźcie w wolnym czasie firmę, która znajduje się pod tym linkiem: https://wins.pl/ . Moim zdaniem ich oferta jest bardzo ciekawa i może pomóc wam w rozwoju waszego biznesu a na pewno go usprawni.
Sońka90

Re: Ułatwienie pracy w firmie

Post autor: Sońka90 »

Myślę, że każde rozwiązanie, które w jakiś sposób usprawnia, działanie firmy jest warte zainwestowania w nie. My ze wspólnikiem właśnie zastanawiamy się, czy zainwestować w specjalne oprogramowanie do projektowania, dokładnie chodzi o takie https://www.ccontrols.net/pl/wsparcie/p ... igner.html, ma, bardzo dobre opinie więc pewnie się skusimy, ale może ktoś z niego korzystał i chce podzielić się wrażeniami? :)
Robuś

Re: Ułatwienie pracy w firmie

Post autor: Robuś »

Faktycznie same ułatwienia w firmie są niezwykle przydatne gdyż wtedy po prostu pracuje nam się o wiele łatwiej. Na dobrą sprawę jeśli jeszcze ktoś planuje importować własne towary za granicę to na pewno będzie mu potrzebny numer EORI. Ja całkiem niedawno o tym czytałem na stronie https://taxology.co/pl/co-to-jest-numer ... o-uzyskac/ i myślę, że ta kwestia jest dość istotna.
Awatar użytkownika
rita
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: Ułatwienie pracy w firmie

Post autor: rita »

Ja do takich ułatwień zaliczam system Bookero. To system rezerwacji online, który oferuje wachlarz funkcjonalności. Bookero współpracuje zarówno z komputerami, jak i tabletami czy smartfonami. Jest prosty w obsłudze i integracji. Korzysta się z niego wygodnie i bezproblemowo. Tutaj https://www.bookero.pl/ dowiecie się o systemie więcej. Ja polecam, można przetestować, bo 14 dni jest za darmo.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Ułatwienie pracy w firmie

Post autor: Lela »

Firma to stały rozwój, ciągłe szukanie usprawnień - tak ja to widzę. Wiadomo, że konkurencja nie śpi i nie można zostać po tyłach. Szukać można ułatwień w różnych miejscach, tak wsparcie IT będzie super pomysłem. Jak zależy wam na poprawie łączności w firmie to proponowane produkty od https://www.senetic.pl/ubiquiti/ubiquit ... ifi_hd_ap/ na pewno tu ułatwią.
Awatar użytkownika
Sol
Posty: 79
Rejestracja: 14 wrz 2019, 16:57

Re: Ułatwienie pracy w firmie

Post autor: Sol »

Istnieje wiele sposobów na ułatwienie pracy w firmie. Obecnie firmy coraz częściej wdrażają nowoczesne rozwiązania, które korzystnie wpływają na efektywność prazy. W artykule https://carrotspot.com/blog/hrewolucja-organizacja-myslaca-oparta-o-narzedzie-high-tech możecie poczytać, jak praca działu HR wpływa na rozwój firmy i dlaczego ich dobre działanie jest tak ważne dla firm.
Terko

Re: Ułatwienie pracy w firmie

Post autor: Terko »

Dużym ułatwień pracy w firmie jest wykorzystanie w przedsiębiorstwie dobrego programu do faktur. Jaki wybrać? warto porównać znane programy. Ciekawie zostało to zrobione tutaj: https://www.mega-tech.com.pl/porownanie ... do-faktur/
litooo

Re: Ułatwienie pracy w firmie

Post autor: litooo »

Jeśli mam powiedzieć szczerze, to jednak mam pod tym względem różne podejście, ale na razie jestem na etapie szukania możliwości. Ja to jednak Wam powiem, że dla mnie interesujące będzie na przykład czytanie o pracy, dlatego tu jobnotice.pl sobie na to zerkam. Niech się dzieje, może coś znajdę odpowiedniego.
ODPOWIEDZ