Terapia

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Grucha94
Posty: 97
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:43

Terapia

Post autor: Grucha94 »

Nad czym się tu zastanawiać? Dzisiaj w Polsce funkcjonuje wiele sprawdzonych poradni psychologicznych. Jeśli czujecie, że potrzebujecie takiego wsparcia, to absolutnie nie powinniście go unikać! Warto zajrzeć do https://poradniasalomon.com.pl/ i tam skorzystać z odpowiednich terapii.
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 33
Rejestracja: 21 maja 2019, 16:24

Re: Terapia

Post autor: Zafira »

Akurat jeśli o mnie chodzi to nie potrzebuję takiego wsparcia. Muszę za to pomóc mojej kuzynce, która od pewnego czasu bierze jakieś suplementy na odchudzaniei wydaje jej się, że dobrze na nią wpływają. Nie byłoby nic w tym złego gdyby jeszcze przy okazji normalnie jadła. A ona zmienia te tabletki i coraz więcej ich zażywa. Będę musiała poprosić o konsultację psychoterapeutów z Ośrodka Wiosenna. Wszystko wskazuje na to, że ona jest lekomanką.
Oleńczuk

Re: Terapia

Post autor: Oleńczuk »

Pytanie tylko, jaka forma terapii będzie dla Was najkorzystniejsza? Musicie dobrze się nad tym zastanowić, bo chodzi w końcu o Wasze samopoczucie i umiejętność funcjonowania na co dzień. Wiem, że dobrym wyborem dla Was mogłaby być konsultacja w Klinice Psychomedic.Onlnie. W https://psychomedic.online/ znajdziecie więcej informacji na temat świadczonej przez nich pomocy.
Awatar użytkownika
Susan
Posty: 27
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:56

Re: Terapia

Post autor: Susan »

Warto skontaktować się z psychologiem i porozmawiać o własnych problemach i obawach. Poczytaj więcej o Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/ . U nich otrzymasz także pomoc psychologiczną online. Jestem pewna, że będziesz zadowolona.

nevada c
uzależnienie32

Re: Terapia

Post autor: uzależnienie32 »

Polecam bardzo terapia uzależnień Kraków gdzie można zapisać się na miesięczny pobyt w ośrodku. Zapewniony tam jest pobyt wyżywienie, a co najważniejsze wsparcie od specjalistów którzy będą wsparciem i poprowadzą cię przez trudną drogę wyjścia z uzależnienia. Po takim miesięczym pobycie możesz zapisać się na grupę wsparcia obozy, czy warsztaty.
Kaśka

Re: Terapia

Post autor: Kaśka »

Czy ktoś z was uczęszczał na zajęcia dla osób z zespołem Aspergera bądź zna kogoś kto brał w nich udział? Szukam czegoś dla mojej siostry, bo słyszałam że takie spotkania bardzo pomagają. Zespół Aspergera u dorosłych potrafi być naprawdę uciążliwy, jednak wszystko da się przepracować ze specjalistami. Z góry dziękuję za polecenia.
Zośka

Re: Terapia

Post autor: Zośka »

To jest waśnie fajne, że powstaje coraz więcej specjalistycznych placówek, w których osoby z nałogiem i innymi problemami mogą dochodzić do siebie. Na przykład prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. To miejsce ma bardzo dużo pozytywnych ocen podopiecznych i ich rodzin.
elżbieta55

Re: Terapia

Post autor: elżbieta55 »

Uważam, że nie ma co zwlekać z leczeniem psychologicznym. Im szybciej tym lepiej. Polecam więc rzucić okiem na ośrodek Pomarańczowe Ja, który oferuje między innymi grupy wsparcia poznań: http://www.terapiapoznan.pl/grupy-terapeutyczne/ . Tam z pewnością otrzymacie profesjonalną pomoc psychologiczną.
Awatar użytkownika
kreda
Posty: 172
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:40

Re: Terapia

Post autor: kreda »

Terapia jest niezwykle ważna w przypadku autyzmu bądź innych zaburzeń. Najlepiej wybrac takie miejsce, gdzie otrzymamy fachową i profesjonalną pomoc. Dlatego też ze swojej strony polecam wam zapoznać się z https://centrum-terapii.pl/ ze względu na ich kompleksową pomoc.
kaffiora

Re: Terapia

Post autor: kaffiora »

A może Leczenie uzależnień Wisła https://szansanawolnosc.pl/osrodek-lecz ... ien-wisla/ ? Na pewno takie kompleksowe wsparcie będzie lepsze niż pojedyncza terapia
kaffiora

Re: Terapia

Post autor: kaffiora »

Ważne jest, aby diagnoza integracji sensorycznej była przeprowadzona w sposób dokładny i kompleksowy. Centrum RIM oferuje wysokiej jakości usługi w tym zakresie, zapewniając diagnozę si przez doświadczonych specjalistów.
ODPOWIEDZ