Tania apteka internetowa

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
emocja
Posty: 51
Rejestracja: 13 wrz 2019, 9:52

Tania apteka internetowa

Post autor: emocja »

Chciałabym poznać wasze zdanie na temat aptek internetowych. Na przykład ciekawą ofertę znalazłam tu: https://www.apteka-leki.pl/ Można tam zamówić różne leki dostępne w trudnej sytuacji.Myślę, że w obecnej sytuacji na świecie warto zamawiać różne rzeczy online. A wy jak kupujecie leki? Przez Internet czy stacjonarnie?
Awatar użytkownika
karolka
Posty: 43
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:50

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: karolka »

A może Apteka Galen? To bardzo dobrze wyposażona apteka internetowa. Oprócz niezbędnych leków znajdziecie tam także różne akcesoria, między innymi ortopedyczne: https://www.aptekagalen.pl/ortopedyczne . Warto się rozejrzeć w ich bogatej ofercie.
Awatar użytkownika
pepe
Posty: 72
Rejestracja: 17 cze 2019, 22:43

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: pepe »

A czego szukasz? Bo często leki są w dosyć podobnych cenach w różnych miejscach. Z podstawowych rzeczy, to warto mieć w apteczce środki dezynfekujące np. https://zagojeni.pl/czy-wiesz-ze/jak-db ... lamy-mity/
Awatar użytkownika
lukass
Posty: 28
Rejestracja: 13 gru 2019, 22:10

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: lukass »

Wszystko w sumie w takiej aptece w internecie teraz kupisz. Od jakiegoś czasu ja też tak zamawiam. Zawsze coś się uda zaoszczędzić. A na rany, do dezynfekcji to tylko octenisept. Alkoholu się już dawno nie używa, wody utlenionej czy jodyny. Nie te czasy. I zupełnie inne działanie, tamte produkty mogą bardziej zaszkodzić jak pomóc.
Awatar użytkownika
yannka
Posty: 48
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:10

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: yannka »

ja ostatnio kupiłam własnie probiotyk na https://mynarum.com/narimax-kapsulki-20 ... 60,84.html musiałam zainwestować w dobry i solidny produkt, bo dzieki temu teraz nie choruję
ODPOWIEDZ