Szkolenia

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
mimik89
Posty: 43
Rejestracja: 14 lut 2019, 13:50

Szkolenia

Post autor: mimik89 »

Jeżeli już chcesz wybierać się na jakieś szkolenia to wydaje mi się, że lepiej jest zapłacić kilka złotych ale posiąść naprawde ciekawą wiedze. Wiadomo, że każde szkolenie jest dobre, ale korzystając z takich https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ profesjonalnych szkoleń myślę że więcej się nauczysz.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Szkolenia

Post autor: Ona »

Moim zdaniem każdy powinien znaleźć trochę czasu na własny rozwój i zdecydować się właśnie na jakiś fajny kurs lub szkolenie. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ dostępna jest oferta firmy szkoleniowej Kar-Group, sądzę, że warto się z nią zapoznać :) Dlaczego? A no dlatego, że mają tam do wyboru aż kilkadziesiąt różnych szkoleń, więc na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
martak
Posty: 24
Rejestracja: 22 lut 2019, 11:56

Re: Szkolenia

Post autor: martak »

Różne szkolenia są dostępne na rynku. Warto się nimi zainteresować. Ja ostatnio trafiłam na szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej: http://szkolenia-dla-lekarzy.pl/. Myślę, że to całkiem fajna sprawa.
Awatar użytkownika
puma89
Posty: 102
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:15

Re: Szkolenia

Post autor: puma89 »

Szkolenia są naprawdę bardzo ważne i fajne jest to, że mamy dzisiaj taki łatwy do nich dostęp. W jednej chwili możemy znaleźć to co nas interesuje i się zapisać na dane szkolenie. Mój brat właśnie zapisał się na kurs https://www.kursylektor.pl/kurs-nalewan ... -paliwa,44 . Dzięki niemu uzyska uprawnienie do nalewania i opróżniania cystern gazu i paliwa.

acu pants
Awatar użytkownika
rubinowa
Posty: 32
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:04

Re: Szkolenia

Post autor: rubinowa »

A jeśli chodzi o obowiązkowe szkolenia dla pracowników to polecam wizytę na stronie https://www.sdps.com.pl/. Jest to firma, która specjalizuje się w organizacji szkoleń, między innymi PPOŻ i BHP. Będzie to na pewno dobry wybór.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 88
Rejestracja: 13 cze 2019, 16:44

Re: Szkolenia

Post autor: farah557 »

O jakich szkoleniach mówimy? Jeśli medyczne czy dla lekarzy to liderem jest https://poznanlab.pl/
Robią bardzo dobre szkolenia na prawdziwych narządach... To się dopiero szkolenie...

dsp marketing
Awatar użytkownika
Agos15
Posty: 27
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:01

Re: Szkolenia

Post autor: Agos15 »

Najlepszym rozwiązaniem jest dostosowanie szkoleń do naszych indywidualnych potrzeb. Jeżeli nasi pracownicy lub my sami występujemy publicznie to warto było by wybrać się na takie szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zam ... biznesowe/ . W sumie to wydaje mi się, że nie jednemu z nas by się przydało bo w każdej pracy musimy sie odpowiednio zaprezentować a takie szkolenie nam to tylko ułatwi.
Awatar użytkownika
Susan
Posty: 27
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:56

Re: Szkolenia

Post autor: Susan »

Szkolenia z medycyny estetycznej to faktycznie ciekawa opcja. Na stronie http://pimik.pl/ znajdziecie ofertę firmy, która się w tym specjalizuje. Warto wejść na ich stronę i sobie poczytać więcej.
Awatar użytkownika
hanusia
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:58

Re: Szkolenia

Post autor: hanusia »

Jeżeli już chcesz wybierać się na jakieś szkolenia to wydaje mi się, że lepiej jest zapłacić kilka złotych ale posiąść naprawde ciekawą wiedze. Wiadomo, że każde szkolenie jest dobre, ale korzystając z takich https://www.akademiastomatologii.edu.pl ... rotetyczne profesjonalnych szkoleń myślę że więcej się nauczysz.
Awatar użytkownika
cytra
Posty: 41
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:31

Re: Szkolenia

Post autor: cytra »

Różne szkolenia ma też do zaoferowania firma szkoleniowa https://biznesedukator.pl/ . W ich ofercie znajdziecie między innymi szkolenia handlowe, szkolenia z negocjacji czy szkolenia z zarządzania. Warto wziąć pod uwagę.
Awatar użytkownika
puma89
Posty: 102
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:15

Re: Szkolenia

Post autor: puma89 »

A co myślicie o szkoleniach oferowanych przez https://www.e-opex.pl/szkolenia/ ? Właśnie dowiedziałam się, że są one stworzone na bazie różnych gałęzi biznesu. Trakcie szkoleń będzie można sporo się nauczyć odnośnie budowania pewnych strategii działań, organizacji. Będzie można się również wymieniać doświadczeniami.
Awatar użytkownika
pani
Posty: 35
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:15

Re: Szkolenia

Post autor: pani »

Inwestowanie w siebie poprzez szkolenia jest bardzo ważne, ponieważ pozwala to na kształcenie siebie i polepszanie sobie sytuacji w życiu i statusu moralnego. Dlatego ja szukam pakietu kursów, albo jednego bardzo angażującego szkolenia, które pomoże mi dobrze się w życiu ustawić. I znalazłam firmę WIWN http://wiwn.pl/ . Czy ją znacie? Oferuje szkolenia z inwestowania w nieruchomości.
Awatar użytkownika
rossi
Posty: 49
Rejestracja: 14 paź 2019, 11:15

Re: Szkolenia

Post autor: rossi »

Bardzo dużo można osiągnąć wyrabiając sobie odpowiednie szkolenia zawodowe. Naprawdę. Możemy zdobyć nawet lepszą pracę, płacę. A to duży krok do przodu. Zobaczcie sobie oferowane przez tą firmę https://www.kursylektor.pl/kwalifikacja ... -i-osob,41 szkolenia. Przykładowo można tam wyrobić sobie kwalifikacje na kierowcę zawodowego.
Awatar użytkownika
Hebe
Posty: 23
Rejestracja: 12 lip 2019, 18:07

Re: Szkolenia

Post autor: Hebe »

A nie wydaje Wam się, że takie szkolenie: https://safetymark.pl/szkolenia/szkolenie-medyczne/ powinno być podstawowym i obowiązkowym w każdej firmie?
Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, szczególnie, jeśli pracują w warunkach, które mogą być niebezpieczne lub grozić urazami, to podstawa.
A zdaje mi się, że bardzo mało firm stawia takie szkolenia na pierwszym miejscu, prawda? Co sądzicie na ten temat? Jakie macie doświadczenia?
Awatar użytkownika
Sol
Posty: 79
Rejestracja: 14 wrz 2019, 16:57

Re: Szkolenia

Post autor: Sol »

Szkolenia są bardzo ważne bowiem rozwijają umiejętności i pozwalają nabyć nowych. Ważne, żeby wybierać szkolenia organizowane przez sprawdzone firmy. Jeśli interesuje was profesjonalny kurs z obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel to zerknijcie na ofertę szkoleń prowadzonych przez firmę https://calculatic.pl/kursy-excel/zaawansowany . Tu możecie skorzystać z kursu na dowolnym stopniu zaawansowania.
maro
Posty: 55
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:01

Re: Szkolenia

Post autor: maro »

Zawsze warto korzystać ze szkoleń, oczywiście w zależności od potrzeb, tego czym się zajmujemy. A do tego to warto uczyć się języków. Nawet jeden, angielski bo to najbardziej uniwersalny to już coś. Tylko chęci żeby były, bo dobre szkoły jak https://lincoln.edu.pl/ są i chętnie podejmą się nauki. Tym bardziej, że są doświadczeni w tym co robią, metody skuteczne, lektorzy wykwalifikowani jak należy.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 88
Rejestracja: 13 cze 2019, 16:44

Re: Szkolenia

Post autor: farah557 »

A słyszeliście o kursach medycznych dla lekarzy? https://poznanlab.pl/ - myślę, że niezależnie od aktualnie posiadanej wiedzy i doświadczenia, warto wciąż podnosić swoje kompetencje zawodowe i nie tylko.
Awatar użytkownika
Minka
Posty: 21
Rejestracja: 19 lip 2019, 16:21

Re: Szkolenia

Post autor: Minka »

O kursach medycznych to nie słyszałam ale to raczej tylko jakieś bez licencji bo przecież trzeba skończyć studia medyczne. Ale kursów jest dużo i nawet ostatnio czytałam o takich szkoleniach online i bardzo mi się podobają bo można zaoszczędzić czas na dojazdy. I tak myślę żeby syna zapisać na szkolenie Chce zostać bo interesuje się muzyką a tam jest dobry wykładowca
Awatar użytkownika
emocja
Posty: 51
Rejestracja: 13 wrz 2019, 9:52

Re: Szkolenia

Post autor: emocja »

Myślę, że warto w wolnym czasie zapisywać się na różne szkolenia. Na przykład ciekawą opcją mogą być lekcje rysunku. Rysowanie odpręża i pozwala się zrelaksować. Znam osoby bardzo utalentowane w tej dziedzinie i muszę przyznać, że nieraz jestem pod wrażeniem ich twórczości. Nigdy nie jest za późno, by nauczyć się czegoś nowego. Jeśli zawsze chcieliśmy to robić to nic nie stoi na przeszkodzie. Myślę, że rozwój osobisty jest w życiu bardzo ważny i warto stawiać sobie różne cele i dążyć do ich realizacji.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 60
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:56

Re: Szkolenia

Post autor: mleczko90 »

Jeśli ktoś potrzebuje solidnego szkolenia ze sprzedaży to polecam https://integritysolutionspoland.pl/integrity-selling/
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 37
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:18

Re: Szkolenia

Post autor: ariana »

Powiem wam, że również znakomite szkolenia tutaj http://pccpoland.pl/wydzial/osrodki-pomocy-spolecznej można znaleźć. W szczególności dotyczących istotnych tematów, problemów z którymi na co dzień czasami trzeba się zmagać. Przykładowo pracownicy ośrodków społecznej pomocy, mogą skorzystać ze szkoleń dotyczących niebieskiej karty- w jaki sposób zorganizować posiedzenie grupy roboczej i Zespołu Interdyscyplinarnego? Jak monitorować sytuację rodziny objętej taką kartą?

internet satelitarny orange
szukająca

Re: Szkolenia

Post autor: szukająca »

Szkolenia to bardzo dobre i takie konkretne rozwiązanie. Ale ja najpierw chciałabym w końcu wybrać jakiś kierunek studiów. I tak zastanawiając się jaki wybrać postanowiłam sprawdzić na czym polega zarządzanie zasobami ludzkimi kierunek studiów Bo jednak każdy mówi mi, że w rządzeniu innymi jestem bardzo dobra. Także kto wie może i taki kierunek studiów właśnie wybiorę
Awatar użytkownika
mareczko211
Posty: 57
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:14

Re: Szkolenia

Post autor: mareczko211 »

Myślę, że każdy z nas powinien poświęcać czas na szkolenia i rozwój osobisty. Szczególnie teraz, gdy przez pandemię czasu wolnego mamy więcej. W moim przypadku tak jest i kilka szkoleń już za mną. Mam nawet kolejne na oku mianowicie https://pccpoland.pl/szkolenia/7-3-podz ... homosci-kp ponieważ jest to branża, w której codziennie pracuję ;)
aśka

Re: Szkolenia

Post autor: aśka »

ja korzystałam jak na razie z usług https://www.twoj-projekt.pl To dzięki nim mamy aktualną wiedzę i wiem co i jak :)
Awatar użytkownika
biznesowy79
Posty: 106
Rejestracja: 12 maja 2020, 15:25

Re: Szkolenia

Post autor: biznesowy79 »

Jeżeli chodzi o szkolenia z zakresu systemów bezpieczeństwa w firmach, mogę polecić https://szkolenia.bureauveritas.pl/szko ... a-part-21/ , ich kursy i szkolenia zawsze są wypakowane po brzegi wiedzą, do tego dają certyfikaty, które są brane pod uwagę w przypadku rekrutacji na odpowiednie stanowiska. Myślę, że inwestycja w swoją wiedzę i doświadczenie, jest najlepszą inwestycją.
mrąk

Re: Szkolenia

Post autor: mrąk »

Dzisiaj oszczędności w firmie trzeba szukać wszędzie. Warto też szukać sposobów na optymalizację pracy, wydajność pracowników i tutaj można podejść do problemu na wiele sposobów. Jedną z opcji jest zatrudnienie pracowników z innych krajów - głównie wschodnik. Tamtejsza ludność jest bardzo zmotywowana do pracy, mają trudną sytuacje ekonomiczną i praca w Polsce jest dla nich szansą. Taka motywacja z ich strony wpływa na wydajnosć pracy co pozwala osiągnąć przedsiębiorstwą lepsze wyniki finansowe przy podobnych lub nieco niższych kosztach. Sprawdź ofertę tutaj - https://www.dpworkers.pl/pracownicy-z-u ... ublin.html
Gór

Re: Szkolenia

Post autor: Gór »

A co uważacie o tej firmie w kontekście kursów i szkoleń udt https://kursyzawodowe.pl/oferta/szkolenia-udt/podesty-ruchome-przejezdne/? Mój kolega mi ich polecił, poniewaz sam się tak wyszkolił i bardzo sobie chwalił to miejsce. Dajcie znać, co o nim sądzicie i czy macie jakieś doświadczenie w takich kursach.
Olcią2

Re: Szkolenia

Post autor: Olcią2 »

Szkolenia online to najlepsza alternatywa wobec szkoleń stacjonarnych w obecnych czasach. Jeśli zależy Ci na podniesieniu kwalifikacji to warto zainteresować się i zajrzeć na kursexcel.pl. Tam znajdziesz niezwykle obszerne materiały dotyczące nauki programu MS Excel. Warto.

szafy do sypialni szafa narożna z lustrem
Artur Żyła

Re: Szkolenia

Post autor: Artur Żyła »

W pracy zajmuje się księgowością, głównie podatkami i fakturami. Od ubiegłego roku weszły nowe przepisy, które wymagają złożenia od każdego przedsiębiorcy deklaracji jpk. Zapisałem się na szkolenie, żeby zwiększyć swoją wiedzę na temat tego, co to jest jednolity plik kontrolny . Przy rozliczaniu i wypełnianiu dokumentów, korzystam z aplikacji jpk, która pomaga weryfikować błędy.
Złoty

Re: Szkolenia

Post autor: Złoty »

Zdecydowaliśmy sie rozwinąć działania prozdrowotne w naszejj firmie dlatego skorzystaliśmy ze szkoleń https://sqda.pl/zarzadzanie-zdrowiem/szkolenia/ bo promocja zdrowia i budowaniem zaangażowania pracowników poprzez efektywne zarządzanie zdrowiem jest niezwykle istotne. Wpływają pozytywnie nawet na komunikację w zespole. Polecam wypróbować.
Awatar użytkownika
Sol
Posty: 79
Rejestracja: 14 wrz 2019, 16:57

Re: Szkolenia

Post autor: Sol »

Szkoleń teraz jest bardzo dużo, więc każdy znajdzie oś dopasowanego do swoich oczekiwań. Moim zdaniem warto korzystać z kursów i szkoleń, dzięki którym można zdobyć umiejętności przydatne w pracy. Do takich na pewno można zaliczyć kurs na wózki widłowe. Dzięki uprawnieniom do kierowania wózkami widłowymi można znaleźć pracę np.w magazynie, firmie produkcyjnej czy markecie.
Awatar użytkownika
mamimi
Posty: 113
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:37

Re: Szkolenia

Post autor: mamimi »

W mojej ocenie, inwestowanie w szkolenia pracowników w firmie stanowi kluczowy element, niezbędny do rozwoju. Odkryłem fascynujące i wysokiej jakości szkolenia na stronie https://www.humanskills.pl/szkolenia_za ... ne-biurko/, oferowane w atrakcyjnych cenach. Zastanawiam się nad zapisaniem moich pracowników na jedno z tych szkoleń, ponieważ są one naprawdę interesujące.
ODPOWIEDZ